WCoGrac.pl

Mrożące krew w żyłach Halloweenowe Eventy w grach upjers czas zacząć!

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 27.10.2016

Z z okazji nadchodzącego Halloween, upjers, producent i wydawca lubianych gier przeglądarkowych i aplikacji, wypuszcza na graczy liczne wampiry, czarownice i nieumarłych. Na wszystkich nieustraszonych graczy na koniec licznych akcji czekają wspaniałe nagrody.

Halloweenowe eventy upjers wystartowały w diaboliczny wtorek

Przez zbieranie upiornych liści spadających z halloweenowych drzew w My Free Farm 2 możliwe jest wygranie Mauzoleum – jedynej w swoim rodzaju dekoracji o niepowtarzalnym czarze.

Mobilna symulacja Zoo rozdaje halloweenowe kotły za umieszczenie dekoracji tematycznych w My Free Zoo mobile. Dzięki temu Dyrektorzy mogą zdobyć ekskluzywne eventowe zwierzęta - nietoperze i kruki. Paralelnie do eventu odbywa się konkurs na „Najładniejsze halloweenowe Zoo”, w ramach którego można głosować na Zoo innych graczy.

Profersor Kudłatemyśli rodem z Kapi Hospital jak co roku założył swe ulubione kły wampira i gra z lekarzami w kości o punkty i pacjentów.

Do krainy Farmisiów w My Little Farmies dotarł zaś egipski kult umarłych. Mumie, bogowie podziemi i sarkofagi to tylko niektóre z halloweenowych dekoracji siejących postrach na średniowiecznych farmach. W ramach akcji można zdobyć tu nowy cud świata – Latarnię z Faros.

Powrót zajęczej mumii w My Free Zoo posiał wśród gości strach i niepokój. Staroegipskie halloweenowe dekoracje przyniosą nieustraszonym graczom kalongi, które na na koniec akcji zamienią się w magiczny sposób w rudawki malajskie, ibisy grzywiaste oraz mumię Tut-Ench-Zając.

W My Sunny Resort menadżerzy ośrodków wczasowych zbierają w tym roku słodycze, by w nagrodę otrzymać Gabinet strachów – super atrakcję dla gości odwiedzających wczasowiska.

Halloweenowe eventy upjers od mrocznego poniedziałku

Owca zombie, czarownica i wilkołak czekają już na graczy w parowance w Wolnych Farmerach, która startuje w przyszłym tygodniu w poniedziałek. Odkrycie par kart przyniesie farmerom liczne nagrody.

Również i w ogrodzie wypoczynkowym w Zielonym Imperium panuje halloweenowa atmosfera. Parujące kotły, czarne koty i góry słodyczy przypominają graczom, że nadszedł czas strachów na lachy!

Przerażający zespół upjers życzy piekielnego Halloween!

Zagraj za darmo w Wolni farmerzy Zagraj za darmo w My Free Zoo Zagraj za darmo w My Little Farmies Zagraj za darmo w Uptasia Zagraj za darmo w Wauies Zagraj za darmo w My Sunny Resort Zagraj za darmo w Garbage Garage Zagraj za darmo w Undermaster Zagraj za darmo w Kapi Hospital Zagraj za darmo w Zielone Imperium Zagraj za darmo w Battle of Beasts Zagraj za darmo w Secret Relict Zagraj za darmo w 11 Legends Zagraj za darmo w Upologus Zagraj za darmo w Free Aqua Zoo Zagraj za darmo w Koyotl Zagraj za darmo w My Free Circus Zagraj za darmo w My Fantastic Park Zagraj za darmo w KapiFarm Zagraj za darmo w Brave Little Beasties