WCoGrac.pl

My Free Farm 2 otrzymuje wersję przeglądarkową 3D

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 20.02.2018

Producent i wydawca ulubionych aplikacji i gier przeglądarkowych upjers poszerza swoje portfolio gier crossplatformowych o kolejny tytuł - symulację farmerską My Free Farm 2, która zawędrowała z App Store do przeglądarki.

Jedna z ulubionych gier upjers otrzymała nową publikę - aplikacja My Free Farm 2 dostępna jest od dziś również na domowych pecetach. Kolorowy świat 3D czeka już na farmerów hobbystów.

Jako że aplikacja od czasu wydania zdobyła wielu fanów i na dzień dzisiejszy może poszczycić się wierną społecznością, nowi gracze mogą już zacierać ręce na przyjaźń z doświadczonymi kolegami i pękające w szwach listy przyjaciół.

Ponadto nasza nowa crossplatformówka oferuje interesujące opcje dla wszystkich farmerów, a wśród nich tryb nocy, w ramach którego można hodować specjalne gatunki roślin i produkować rzadkie towary. Inną ciekawą opcją jest możliwość ugoszczenia gości świeżo uwarzonym piwkiem we własnej, swojsko urządzonej karczmie przynoszącej dodatkowe dochody.

Do nowości w krainie My Free Farm 2 należy społecznościowa opcja gildii, dzięki której gracze mogą łączyć się w grupy i brać udział w konkursach. Zapraszamy do odwiedzin w pozytywnej krainie farmerów, teraz również w wersji przeglądarkowej!

Zagraj za darmo!Przeczytaj opis gry My Free Farm 2