WCoGrac.pl

My Free Zoo jest pierwszym tytułem wydawcy na cyfrowej platformie dystrybucji

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 04.12.2017

Producent i wydawca ulubionych aplikacji i gier przeglądarkowych upjers, prezentuje portfolio swoich gier na Steamie. Jako pierwsza na Steamie zawitała gra My Free Zoo (http://store.steampowered.com/app/694130/My_Free_Zoo/). Kultowa symulacja ogrodu zoologicznego dostępna jest od ubiegłego tygdonia na cyfrowej platformie dystrybucji firmy Valve.

Pośród programowych pozycji upjers My Free Zoo należy do przysłowiowych evergreenów. Od ponad sześciu lat gracze z całego świata prowadzą własne wirtualne ogrody zoologiczne zaprojektowane według indywidualnej koncepcji. Wraz z nowymi gatunkami zwierząt i atrakcjami umieszczonymi w Zoo wzrasta jego popularność, co przyciąga nowych gości i napełnia kasy Zoo. Naturalnie w Zoo można również hodować potomstwo, które cieszy się szczególną sympatią odwiedzających go turystów.

Symulacja Zoo jest regularnie aktualizowana i wzbogacana o nowe opcje. Stosunkowo niedawno do gry został dodany region Serengeti, umożliwiający wyprawy na pełne przygód safari. Częste eventy dostarczają wspólnocie graczy dodatkową przyjemność z gry i oferują możliwość zdobycia fantastycznych nagród.

Przez wydanie My Free Zoo na Steamie konsekwentnie rozwijamy nasza strategię multiplatformową - wyjaśnia Klaus Schmitt, założyciel i CEO upjers. Dzięki temu zdobywamy nowe grupy klientów, które z pewnością równie dobrze będą się bawiły w grach upjers jak nasza dotychczasowa publika.

Kolejną pozycją przewidzianą do wydanie na Steamie jest gra dla miłośników rozwiązywania zagadek obrazkowych oraz fanów symulacji ekonomicznych Uptasia. Gry upjers dostępne są na Steamie naturalnie gratis.

Tutaj można zapoznać się ze steamową wersją My Free Zoo: http://store.steampowered.com/app/694130/My_Free_Zoo/

Zagraj za darmo w Wolni farmerzy Zagraj za darmo w My Free Zoo Zagraj za darmo w My Little Farmies Zagraj za darmo w Uptasia Zagraj za darmo w Wauies Zagraj za darmo w My Sunny Resort Zagraj za darmo w Garbage Garage Zagraj za darmo w Undermaster Zagraj za darmo w Kapi Hospital Zagraj za darmo w Zielone Imperium Zagraj za darmo w Battle of Beasts Zagraj za darmo w Secret Relict Zagraj za darmo w 11 Legends Zagraj za darmo w Upologus Zagraj za darmo w Free Aqua Zoo Zagraj za darmo w Koyotl Zagraj za darmo w My Free Circus Zagraj za darmo w My Fantastic Park Zagraj za darmo w KapiFarm Zagraj za darmo w Brave Little Beasties