WCoGrac.pl

My Free Zoo podąża za zewem natury. Wybiegi Serengeti przyciągną jeszcze więcej gości!

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 13.09.2017

Upjers, producent i wydawca popularnych gier przeglądarkowych i aplikacji, zaskoczył graczy My Free Zoo nowym regionem - afrykańskim Serengeti. Malownicza sawanna zaprasza Dyrektorów Zoo na pełne wrażeń safari.

Ryczące lwy, majestatyczne słonie, ciekawskie żyrafy i smukłe antylopy: wraz z nowym regionem Serengeti gracze My Free Zoo tworzą afrykański park krajobrazowy w klimacie sawanny w kultowej symulacji Zoo. Na specjalnych wybiegach Serengeti można umieścić wiele zróżnicowanych gatunków zwierząt takich jak surykatki, nosorożce, jeżozwierze i mrówniki obok siebie.

Możliwość indywidualnego projektowania regionu Serengeti przy pomocy różnorodnych obiektów i dekoracji daje graczom możliwość zamienienia go w park safari z prawdziwego zdarzenia. Liczne poidła, kopce termitów, wieże widokowe, ciekawe formacje roślinności oraz wiele innych atrakcji czeka już na zwierzęta i gości.

Nowy gatunek wybiegów cieszy się ogromną popularnością wśród gości odwiedzających Zoo, którzy napłyną do niego masami po otwarciu podwojów Serengeti, wyjątkowego połączenia Zoo i parku rozrywki.. Z okazji wprowadzenia nowego regionu w sklepie pojawił się rzadki gatunek zwierzęcia - szakal czabrakowy, którego umieścić można wyłącznie na wybiegach Serengeti.

Park safari z najróżniejszymi gatunkami zwierząt i tematycznymi obiektami na wybiegi: Zapraszamy do zapoznania się z nowościami w My Free Zoo!

Zagraj za darmo!Przeczytaj opis gry My Free Zoo