WCoGrac.pl

Nadeszła Zima! – InnoGames TV udostępniło grudniowy odcinek swojego programu

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 01.12.2016

Zima już za rogiem, dlatego grudniowy odcinek InnoGames TV to rozrywkowa ucieczka od zbliżającego się świątecznego szału. W tym miesiącu 10-minutowy materiał wideo omawia świąteczne wydarzenia w Forge of Empires i Elvenar, dostarczając przy tym informacji o rozwoju klasycznych gier od InnoGames - Tribal Wars, Grepolis i Tribal Wars 2.

Timon oraz Rike zaczynają program od przedstawienia nowego eventu w Elvenar. Po raz pierwszy, grający w Elvenar mogą oczekiwać zimowego wydarzenia z wieloma świetnymi prezentami. Na początku akcji, 5 grudnia, do gry zostanie wprowadzony nowy zasób w postaci płatków śniegu. Będą one pojawiać się losowo w całym mieście, ale gracze mogą je kolekcjonować także poprzez wypełnianie zadań. Mogą je także wymieniać na specjalne podarunki. Prezenty skrywają nagrodę - albo jeden z ponad 20 budynków do wyboru, albo inny przedmiot.

Ponadto, nowy odcinek zabierze oglądających do zimowej krainy cudów w Forge of Empires. Począwszy od dziś, Bałwanek Frosty wraca z serią ekscytujących zadań ze wspaniałymi nagrodami.

Zespół Tribal Wars 2 na oficjalnym forum uruchomi zaś specjalny Kalendarz Adwentowy, gdzie gracze będą mogli otrzymać interesujące nagrody - każdego dnia, aż do 24 grudnia.

W odcinku znajdzie się też garść informacji dotyczących Grepolis i nowych bohaterów dodanych do gry.

Na samym końcu, Andreas - Community Manager w Tribal Wars - zaprezentuje event "Bitwa o Wieżę". W tym multiplayerowym wydarzeniu gracze zostaną podzieleni na grupy i staną przez zadaniem zdobywania kolejnych sektorów. Nagrody trafią do poszczególnych grup zależnie od ich osiągów.


Z blisko 150 milionami zarejestrowanych graczy, InnoGames jest jednym z wiodących deweloperów i dostawców gier online. Obecnie firma z siedzibą w Hamburgu zatrudnia 400 profesjonalistów z 30 narodowości. InnoGames odniosło ogromne sukcesy dzięki takim grom, jak Tribal Wars, Grepolis czy Forge of Empires.

Zagraj za darmo w Forge of Empires! Zagraj za darmo w Elvenar! Zagraj za darmo w Tribal Wars 2! Zagraj za darmo w Grepolis! Zagraj za darmo w Plemiona! Zagraj za darmo w The West!