WCoGrac.pl

Nowe gatunki zwierząt do wirtualnych Zoo i średniowieczny festyn w krainie farmerów

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 25.07.2017

Upjers, producent i wydawca ulubionych aplikacji i gier przeglądarkowych rozpoczyna gorącą fazę letnich eventów. Kolorowa papuga, zapierająca dech w piersiach fontanna i nowe warsztaty rzemieślnicze to niektóre z nagród czekających na graczy.

Od wtorku (25.7) Dyrektorzy Zoo mają okazję zdobyć cztery nowe gatunki zwierząt: Pekariowca obrożnego, Pancernika, Borsuka europejskiego oraz przepiękną kolorową papugę gatunku Nestor kea. Ekskluzywne nagrody czekają na Was My Free Zoo Mobile (https://m.upjers.com/pl/apps/my-free-zoo-mobile).

By wygrać nowe gatunki zwierząt, Dyrektorzy Zoo muszą zbierać piłki otrzymywane od specjalnych eventowych dekoracji takich jak zjeżdżalnie w kształcie krokodyla, liny do wspinaczki przypominające wielkie pajęczyny czy też rury kryjówki w formie gąsienic. Letnim eventem w Zoo możecie się cieszyć przez najbliższe dwa tygodnie.

Do gorączki letnich eventów dołączy w środę (26.7) przeglądarkowa wersja My Free Zoo. Również tutaj wszystko kręci się wokół dekoracji o tematyce placu zabaw inspirowanych różnymi gatunkami zwierząt. Oprócz papugi Kea można w Zoo zdobyć Ośmiornicę, Otocjona wielkouchego oraz Pekariowca obrożnego.

Liczni artyści tacy jak połykacze ognia, bardowie i żonglerzy dbają w My Little Farmies o świąteczny nastrój letniego jarmarku. W ramach eventu gracze zbierają rogi do picia, by wymienić je na dwupiętrową fontannę przynoszącą wartościowe punkty premium. Letni jarmark trwa do 8 sierpnia 2017.

Mobilni Farmerzy (https://m.upjers.com/pl/apps/my-little-farmies-mobile) rozpoczynają celebrację lata w środę (26.7). Kolorowe rabatki, zdobione wozy z sianem i płoty obrośnięte słonecznikami to tylko niektóre z dekoracji przynoszące kwiaty lipy. Nagrodą jest nie byle co, albowiem jest to cud świata - chatka drwala. Letni event w My Little Farmies Mobile trwa również dwa tygodnie i kończy się 9 sierpnia 2017.

Stonies (https://m.upjers.com/pl/apps/stonies) poszukują od czwartku (27.7) letniego bóstwa, by z oddaniem składać mu hołdy i ofiary. Wszyscy gracze, którzy zbudują posąg Moai, jak wcześniej polinezyjscy Aborygeni na Wyspach Wielkanocnych, otrzymają już wkrótce wspaniałe surowce.

Im bardziej spektakularne rozmiary osiągnie posąg Moai, tym lepsze nagrody będzie regularnie przynosił. Event letni w Stonies trwa tydzień i kończy się 3 sierpnia 2017.

Celebruj pełnię lata biorąc udział w eventach w grach przeglądarkowych i aplikacjach upjers!

Zagraj za darmo w Wolni farmerzy Zagraj za darmo w My Free Zoo Zagraj za darmo w My Little Farmies Zagraj za darmo w Uptasia Zagraj za darmo w Wauies Zagraj za darmo w My Sunny Resort Zagraj za darmo w Garbage Garage Zagraj za darmo w Undermaster Zagraj za darmo w Kapi Hospital Zagraj za darmo w Zielone Imperium Zagraj za darmo w Battle of Beasts Zagraj za darmo w Secret Relict Zagraj za darmo w 11 Legends Zagraj za darmo w Upologus Zagraj za darmo w Free Aqua Zoo Zagraj za darmo w Koyotl Zagraj za darmo w My Free Circus Zagraj za darmo w My Fantastic Park Zagraj za darmo w KapiFarm Zagraj za darmo w Brave Little Beasties