WCoGrac.pl

Nowe oblicze gry cross-platformowej upjers: My Free Circus 2.0

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 07.07.2017

Upjers, producent i wydawca gier przeglądarkowych i aplikacji, całkowicie przerobił swoją symulację cyrku. Od teraz decyzje dotyczące pokazów cyrkowych leżą w gestii graczy.

Bogaty wybór artystów cyrkowych, począwszy od klauna, przez linoskoczka po połykacza ognia, czeka już na graczy w ulepszonej wersji gry My Free Circus.

Największe zmiany w gameplay objęły mechanikę cyrkowych przedstawień. A mianowicie, od teraz gracze mogą indywidualnie decydować o wyborze artystów i zwierząt do pokazów cyrkowych.

Do czterech różnych cyrkowców i zwierząt może w przyszłości oczarować swym występem publikę w My Free Circus. Wysokość nagrody za pokaz uzależniona jest od poziomu zadowolenia artystów i publiczności.

Dzięki tym zmianom gra fokusuje się na pokazach cyrkowych. Ponadto symulacja cyrku otrzymała również wiele innych zmian w game designie, co pozwala na śmiałe określenie jej jako My Free Circus - Remastered.

By uprzyjemnić dyrektorom oswajanie się z nową wersją cyrku, upjers postanowiło podarować wszystkich wiernym graczom 50 biletów VIP - waluty premium gry, by każdy mógł sobie pozwolić na odrobinę luksusu.

Serdecznie zapraszamy zaciekawionych fanów do zapoznania się z nowym wcieleniem gry My Free Circus. Aplikację można pobrać w Sklepie Play lub App Store, a do wersji przeglądarkowej zarejestrować bezpośrednio na portalu upjers:

Aplikacja na iOS i Androida: https://m.upjers.com/pl/apps/my-free-circus

Zagraj za darmo!Przeczytaj opis gry My Free Circus