WCoGrac.pl

Nowy turniej w Governor of Poker 3: Szalone wyzwanie

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 24.03.2017

Governor of Poker 3 zaprasza na nowy turniej 1:1, szalone wyzwanie! Możesz rozpocząć od turnieju 1:1 dla początkujących, ale jeśli myślisz, że jesteś na to już gotów... Dołącz do turnieju dla profesjonalistów! W 12 rundach turnieju 1:1 musisz pokonać innych graczy, w zamian otrzymasz skrzynię pełną nagród! Mnóstwo żetonów i złota, ale też wyjątkowe kapelusze, które można wygrać tylko w tym turnieju.

Otrzymasz trzy szanse na ukończenie wszystkich 12 poziomów, według klasycznej zasady "do trzech razy sztuka". Wraz z każdą kolejną rundą, nagrody będą wzrastać. Im dalej zajdziesz, tym więcej nagród znajdzie się w skrzyni! Aby dołączyć do wyzwania, trzeba uiścić opłatę startową.

Sukces w wyzwaniu 1:1 wymaga oczywiście pewnych umiejętności pokerowych. Wszystkie klasyczne elementy gry są tutaj niezbędne: odczytywanie osoby naprzeciwko, zdolności matematyczne, a i trochę dobrego blefowania na pewno się przyda. Nie bez powodu nazywa się ten turniej szalonym wyzwaniem.

Czy posiadasz te umiejętności i myślisz, że stać cię na wygraną? Czy zdobędziesz skrzynię z epickimi kapeluszami, mnóstwem żetonów i złota? Zagraj teraz i się przekonaj!

Zagraj za darmo!Przeczytaj opis gry Governor of Poker