WCoGrac.pl

Odbierz swoje walentynkowe nagrody w Tribal Wars 2!

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 09.02.2017

Witajcie Wojownicy i łucznicy! Plotki głoszą, że Paul (nasz Rycerz) zabiega o serce Gwendoliny... Jednak Gwendolina nie daje się łatwo o tym przekonać, przez następne 8 dni zaimponujcie jej łuczniczymi umiejętnościami i zbierzcie wspaniałe nagrody!
Od 10 Lutego do 17 lutego pokażcie swoje umiejętności i zaimponujcie naszej Pani.
W tej edycji mamy dla Was ekskluzywny przedmiot w grze Gwendoliny - Szczodry sezon, a także jeszcze jedną niespodziankę!

Jak zatem wziąć udział w wydarzeniu?


Każdego dnia pojawi się nowe koło z nagrodami, w które można raz, darmowo strzelić! Koło zapełnia się ponownie po tym jak licznik na dole po lewej stronie wskaże zero, do tego czasu można strzelać, aby uzyskać nagrody znajdujące się w kole.

Po ustrzeleniu nagrody stanie się ona szara i zostanie przekazana do Twojego Ekwipunku. Po zestrzeleniu danej nagrody nie można jej ponownie uzyskać tego samego dnia.

To nie wszystko! W czasie wydarzenia odwiedzając je codziennie oferujemy darmowy strzał przekazywany prosto do Twojego Ekwipunku.

Ile kosztuje każdy strzał?


Każdego dnia otrzymacie darmowy strzał, pierwszy, płatny strzał kosztuje 30 Koron, a każdy następny 30 Koron więcej od poprzedniego.

Ile kosztuje uzupełnienie?


W każdej chwili możesz uzupełnić koło, aby strzelać ponownie w nagrody, które zostały już zdobyte. Pierwsze uzupełnienie kosztuje 40 Koron, a następne będą dwukrotnie większe od poprzedniego.
Uzupełnianie koła nie daje żadnych darmowych strzałów.

O czym powinienem pamiętać


Wszystkie darmowe strzały jakie wygrasz w tym wydarzeniu oraz te otrzymane za codzienne logowanie, znikną po zakończeniu tego wydarzenia. Wszystkie pozostałe, zdobyte przedmioty będą bezpiecznie przechowywane w Twoim Ekwipunku.

Mamy nadzieję, że Gra Gwendoliny sprawi Wam wiele radości i z przyjemnością wysłuchamy Waszych opinii na jej temat.

Zagraj za darmo!Przeczytaj opis gry Tribal Wars 2