WCoGrac.pl

Pisanki, kurczaki i zajączki wielkanocne upjers w 2017 roku

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 11.04.2017

Z okazji Wielkanocy upjers ukrył w licznych grach wspaniałe prezenty

Wiosenne akcje przyniosą graczom oprócz wielu atrakcji również doskonałą zabawę!

Upjers, producent i wydawca ulubionych gier przeglądarkowych i aplikacji, zakłada zajęcze uszy i wyrusza z koszyczkiem wielkanocnym w drogę do swoich graczy. Rezultat: wiele zabawnych eventów ze wspaniałymi nagrodami.

Już od wczoraj (10 kwietnia) gracze Wolnych Farmerów mogą brać udział w wielkanocnej odkrywance i zdobywać interesujące nagrody. W Zielonym Imperium wyciskamy sok z wielkanocnych marchewek, a wyluzowane zające koncertują na scenie w ogrodzie wypoczynkowym.

Od dziś w My Little Farmies i My Free Zoo Mobile pilni farmerzy i dyrektorzy zoo mogą dekorować swoje farmy i zoo wielkanocnymi dekoracjami. Farmisie mają okazję otrzymać w nagrodę części ogrodu pałacowego premium, podczas gdy gracze aplikacji zoo mogą już zacierać ręce na śnieżnego leoparda i ursona amerykańskiego.

Po terenie Kapi Hospital biegają znów szaleni pacjenci z zajęczymi uszami i króliczymi zębami z prośbą o wyleczenie. Gracze My Free Farm 2 mają z kolei okazję sadzić krzewy w kształcie króliczków wielkanocnych, zbierać żonkile i wymieniać je na wspaniałe nagrody.

W środę 12 kwietnia do eventowych gier dołączą również My Free Zoo i My Little Farmies Mobile. Dyrektorzy zoo mają możliwość wygrania postrzałki kafryjskiej oraz wschodniofryzyjskiej owcy mlecznej. Gracze mobilnej wersji Farmisiów mogą się już cieszyć na owcę śruborogą przynoszącą ekstra dużo wełny.

Wszystkim graczom upjers życzymy wesołego Alleluja, smacznego jajeczka i mokrego Dyngusa.

Zagraj za darmo w Wolni farmerzy Zagraj za darmo w My Free Zoo Zagraj za darmo w My Little Farmies Zagraj za darmo w Uptasia Zagraj za darmo w Wauies Zagraj za darmo w My Sunny Resort Zagraj za darmo w Garbage Garage Zagraj za darmo w Undermaster Zagraj za darmo w Kapi Hospital Zagraj za darmo w Zielone Imperium Zagraj za darmo w Battle of Beasts Zagraj za darmo w Secret Relict Zagraj za darmo w 11 Legends Zagraj za darmo w Upologus Zagraj za darmo w Free Aqua Zoo Zagraj za darmo w Koyotl Zagraj za darmo w My Free Circus Zagraj za darmo w My Fantastic Park Zagraj za darmo w KapiFarm Zagraj za darmo w Brave Little Beasties