WCoGrac.pl

Plemię epoki kamienia Stonies osiedla się w przeglądarce

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 07.12.2017

Upjers, producent i wydawca ulubionych gier przeglądarkowych i aplikacji, ogłasza wydanie aplikacji Stonies w wersji na przegladarkę i tym samym oddaje w ręce fanów wspaniały prezent na Mikołaja.

W Sklepie Play i App Store aplikacja Stonies spotkała się z dużym zainteresowaniem i ciepłym przyjęciem. Na gorące życzenie fanów Stonies udostępniamy ich ulubioną grę w wersji przeglądarkowej.

Od teraz również gracze nie posiadający tabletów lub smartphonów mają okazję założyć własną osadę w epoce kamienia i dokładnie tak samo jak w aplikacji stać się świadkami pierwszych kroków ludzkości na długiej i mozolnej drodze rozwoju cywilizacji, obserwować Stonies przy codziennych obowiązkach oraz romantycznych wydarzeniach takich jak zakochanie i zakładanie rodziny.

Do codzienności Stonies należy zbieranie owoców leśnych, uprawa roli, wynajdowanie i produkcja nowych narzędzi, połów ryb, polowanie oraz modlitwy. W miarę rozwoju gry inteligentne plemię odkrywa dla siebie również kulturę, religię i sztukę, tworzy arcydzieła malarstwa jaskiniowego, hołduje bóstwom w miejscach kultu i pilnie się modli, by udobruchać dzikie siły natury.

Wraz z każdą nową epoką gracze Stonies aktywują nowe materiały budowlane, dzięki czemu stale mogą ulepszać warsztaty rzemieślnicze oraz domostwa i produkować wciąż to lepsze narzędzia. W ten oto sposób słomiane chatki zamieniają się w skórzane, a później gliniane, a proste pięściaki w kompleksowe narzędzia z obsydianu i marmuru.

Stonies - Przygoda w epoce kamienia również na przeglądarkę!
Zapraszamy do zabawy!

Zagraj za darmo!Przeczytaj opis gry Stonies