WCoGrac.pl

Podwójne urodziny w upjers: Zielone Imperium kończy 10 lat, My Free Zoo świętuje 6 urodziny!

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 02.02.2018

Upjers, producent i wydawca ulubionych gier przeglądarkowych i aplikacji, ma aż dwie niesamowite okazje do świętowania. Kultowa symulacja ogrodu Zielone Imperium obchodzi 10 urodziny, podczas gdy My Free Zoo kończy sześć lat.

W ubiegłym roku krasnale z Zielonej Doliny nieomal zapomniały o swoich urodzinach, w tym roku na szczęście o wszystkim pomyślały zawczasu. W końcu taką okrągłą rocznicę należy stosownie uczcić, słowem, z wielką pompą. Dlatego też przez cały następny miesiąc na graczy czekają liczne niespodzianki i wspaniałe prezenty.

Za okienkami kalendarza urodzinowego znaleźć będzie można między innymi krasnotalary, punkty doświadczenia, wartościowe produkty, doładowania do samosiejki oraz itemy na półkę z prezentami. Komu uda otworzyć się wszystkie okienka kalendarza, otrzyma w nagrodę krasnala imprezowicza, który przyspieszy uprawy w ogródkach o 4 godziny.

Naturalnie również gracze My Free Zoo otrzymają prezent urodzinowy. Każdy kto zaloguje się do gry między 2 i 5 lutego dostanie w prezencie niepowtarzalnego Zająca z sześciopakiem, który uda się w radosną podróż po ogrodach zoologicznych i będzie przynosił Dyrektorom Zoo regularnie różnego rodzaju niespodzianki.

Upjers życzy wszystkim graczom mnóstwo radości z prezentów urodzinowych i cieszy się na następne, wspólnie spędzone lata w klasykach swego gatunku - Zielonym Imperium oraz My Free Zoo.

Zagraj za darmo w Wolni farmerzy Zagraj za darmo w My Free Zoo Zagraj za darmo w My Little Farmies Zagraj za darmo w Uptasia Zagraj za darmo w Wauies Zagraj za darmo w My Sunny Resort Zagraj za darmo w Garbage Garage Zagraj za darmo w Undermaster Zagraj za darmo w Kapi Hospital Zagraj za darmo w Zielone Imperium Zagraj za darmo w Battle of Beasts Zagraj za darmo w Secret Relict Zagraj za darmo w 11 Legends Zagraj za darmo w Upologus Zagraj za darmo w Free Aqua Zoo Zagraj za darmo w Koyotl Zagraj za darmo w My Free Circus Zagraj za darmo w My Fantastic Park Zagraj za darmo w KapiFarm Zagraj za darmo w Brave Little Beasties