WCoGrac.pl

Prezenty dla wszystkich z okazji Dnia Mamy i liczne eventy w grach Upjers

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 09.05.2018

Upjers, twórca i wydawca popularnych aplikacji i gier przeglądarkowych, zaprasza do wzięcia udziału w licznych eventach z okazji zbliżającego się Dnia Mamy. Na wszystkich graczy czekają przepiękne dekoracje i wspaniałe nagrody.

My Free Zoo zamienia się w szwedzki park tematyczny. Stoisko kttbullar, kolorowa willa oraz znak drogowy uwaga łoś porywają graczy prosto do serca ojczyzny Bjrna Borga z ABBA. Gracze dekorujący swoje zoo otrzymają na zakończenie zabawy parkę małpek samiri.

W bajkowej krainie wróżek zdobionej niesamowitymi dekoracjami My Little Farmies otrzymacie na zakończenie eventu leśną chatkę będącą nowym cudem świata.

My Sunny Resort otwiera z kolei plac zabaw dla dzieci. Dlatego najbardziej pasująca nagrodą może być już NPC Teddy Freddy.

W sklepie zoologicznym Wauies zbieramy muffiny. W tym celu właściciele sklepów ozdabiają powierzchnie sklepowe zwierzęcymi dekoracjami, aby na końcu otrzymać króliczki castor rex.

Gracze My Free Zoo Mobile mogą cieszyć się nowym gatunkiem kota cętkowanego. Aby uzbierać na ten cel wymaganą liczbę tulipanów wystarczy udekorować zoo kwaitowymi pomnikami zwierząt i grządkami kwiatów.

Horse Farm również obrasta kwiatami. Tutaj właściciele stadnin łapią balony w których ukryte są róże przynoszące specjalną klacz na Dzień Mamy.

Stonies zbierają róże epoki kamienia z których wykonują cudowne bukiety dla wybranek swoich serc. W zamian za nie otrzymują pakiety obrazów do jaskini, szafiry, szmaragdy i dekoracje róża narodzin.

W My Free Farm 2 czeka na Was w nagrodę niezwykła dekoracja - wózek z kwiatami.

Życzymy wszystkim mamom wspaniałego Dnia Mamy i świetnej zabawy w grach.

Zagraj za darmo w Wolni farmerzy Zagraj za darmo w My Free Zoo Zagraj za darmo w My Little Farmies Zagraj za darmo w Uptasia Zagraj za darmo w Wauies Zagraj za darmo w My Sunny Resort Zagraj za darmo w Garbage Garage Zagraj za darmo w Undermaster Zagraj za darmo w Kapi Hospital Zagraj za darmo w Zielone Imperium Zagraj za darmo w Battle of Beasts Zagraj za darmo w Secret Relict Zagraj za darmo w 11 Legends Zagraj za darmo w Upologus Zagraj za darmo w Free Aqua Zoo Zagraj za darmo w Koyotl Zagraj za darmo w My Free Circus Zagraj za darmo w My Fantastic Park Zagraj za darmo w KapiFarm Zagraj za darmo w Brave Little Beasties