WCoGrac.pl

Producent gier upjers oddaje w ręce graczy własną przeglądarkę: Playground

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 13.04.2018

Producent i wydawca ulubionych gier przeglądarkowych i aplikacji upjers, reaguje na stopniową rezygnację z programu Flash Player i oferuje graczom pomysłowe rozwiązanie - własną przeglądarkę ze zintegrowanym Flashem: upjers Playground!

Upjers okazuje serce grom flashowym, a tym samym swojej wiernej społeczności i oddaje w ręce graczy przeglądarkę upjers Playground do bezgranicznej zabawy w grach Flash. W przeglądarce Playground program Flash jest już zintegrowany, a gracze profitują z wysokiego komfortu gry, szybciej ładujących się kont oraz podwójnej ilości punktów upjers.

Wyższy komfort gry jest wynikiem zebrania wszystkich projektów upjers w jednej przeglądarce. Zoptymalizowana prędkość Playground przyczynia się do szybszego ładowania również rozbudowanych kont na wysokich poziomach. Więcej punktów upjers zawdzięczamy zaś codziennej zdrapce zawierającej podwójną ilość punktów w porównaniu do zwykłej zdrapki portalowej.

Ale to jeszcze nie wszystkie plusy Playgrounda, otóż wszyscy gracze, którzy pobiorą i zainstalują nową przeglądarkę, otrzymają jednorazowo w nagrodę wypasione 500 punktów upjers, które można wymienić na walutę premium w grach.

Aby nikt nie musiał obawiać się o kwestie bezpieczeństwa, korzystanie z upjers Playground zostało ograniczone wyłącznie do zabawy w grach upjers, co oznacza, że przeglądarką Playground nie można serfować po innych stronach lub uruchamiać gier innych producentów.


Minimalne wymagania systemowe dla upjers Playground to: Windows 7 lub nowszy oraz 2 GB RAM.

Tutaj można pobrać przeglądarkę upjers Playground: https://pl.upjers.com/upjers-playground

Zagraj za darmo w Wolni farmerzy Zagraj za darmo w My Free Zoo Zagraj za darmo w My Little Farmies Zagraj za darmo w Uptasia Zagraj za darmo w Wauies Zagraj za darmo w My Sunny Resort Zagraj za darmo w Garbage Garage Zagraj za darmo w Undermaster Zagraj za darmo w Kapi Hospital Zagraj za darmo w Zielone Imperium Zagraj za darmo w Battle of Beasts Zagraj za darmo w Secret Relict Zagraj za darmo w 11 Legends Zagraj za darmo w Upologus Zagraj za darmo w Free Aqua Zoo Zagraj za darmo w Koyotl Zagraj za darmo w My Free Circus Zagraj za darmo w My Fantastic Park Zagraj za darmo w KapiFarm Zagraj za darmo w Brave Little Beasties