WCoGrac.pl

Przeglądarkowa klinika - Kapi Hospital - obchodzi swoje 7 urodziny i rozdaje prezenty

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 31.05.2017

Upjers, twórca i wydawca popularnych gier przeglądarkowych i aplikacji ogłasza wielka imprezę urodzinową w Kapi Hospital! Z okazji siódmego jubileuszu gry klinika świętuje swoje urodziny wraz ze szkoleniem ochroniarza.

Parę kresek kredą na asfalcie, do tego kilka liczb i gra w klasy gotowa. Z okazji siódmych urodzin Kapi Hospital upjers zaprasza wszystkich graczy do wspólnej gry.

Gracze rzucają kostką, a profesor Kudłatemyśli skacze do przodu z pola na pole. W zamian za grę czekają kolorowe balony, które można wymienić na wspaniałe nagrody.

Ponadto z okazji urodzin Kapi Hospital wręcza zdrapki wśród których ukryta jest urodzinowa siódemka, a dodatkowo przez cały tydzień przejazdy autobusami są gratisowe.

Nawet ochroniarz wystroił się na urodzinową fetę i z dumą prezentuje wyniki swojego kształcenia: teraz nie tylko nie wpuszcza natrętów, ale i dodatkowo wskazuje pacjentom poczekalnię. A jeśli komuś pacjent nie odpowiada to wystarczy jeden klik, a ochroniarz juz będzie wiedział co z takim delikwentem zrobić.

Zagraj za darmo!Przeczytaj opis gry Kapi Hospital