WCoGrac.pl

Puszczamy wodze... kreatywności! InnoGames zaprasza na Game Jam#11

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 05.07.2017

Twórca gier online z Hamburga InnoGames po raz kolejny organizuje swój popularny Game Jam. W dniach 14–16 lipca, w siedzibie głównej InnoGames w Hamburgu, odbędzie się już jedenasty jam. Po raz pierwszy w historii tej popularnej serii temat przewodni poznamy jeszcze przed rozpoczęciem imprezy. Jest to „Serious Games”. Uczestnicy będą mieli 48 godzin, by w tym czasie stworzyć zupełnie nową grę. Po raz pierwszy w Game Jam weźmie także udział hamburska uczelnia kształcenia zdalnego HFH Hamburger Fern-Hochschule, która podczas różnych wykładów przybliży naukowe aspekty tematu.

Poza zaproszonymi młodymi deweloperami w maratonie kreatywności wezmą także udział doświadczeni pracownicy InnoGames, m.in. graficy, projektanci gier oraz twórcy, którzy będą wspierać poszczególne zespoły. Więcej informacji na temat imprezy można znaleźć na igjam.eu.

InnoGames już od wielu lat organizuje Game Jam. W InnoGames Game Jam udział wzięło 200 uczestników, co czyni z niego największe tego typu wydarzenie w Niemczech. W 2016 r. InnoGames zorganizowała największe na świecie wydarzenie tego typu w ramach targów – miało ono miejsce podczas Gamescomu w Kolonii.

Zagraj za darmo w Forge of Empires! Zagraj za darmo w Elvenar! Zagraj za darmo w Tribal Wars 2! Zagraj za darmo w Grepolis! Zagraj za darmo w Plemiona! Zagraj za darmo w The West!