WCoGrac.pl

Rabatowe El Dorado - super promocje w grach upjers w ramach Listopadowej Wyprzedaży!

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 24.11.2017

Producent i wydawca ulubionych gier przeglądarkowych zaprasza graczy do skorzystania z Listopadowej Wyprzedaży.

Hot Deale, Cash Backi i inne akcje w apkach i grach przeglądarkowych.

Upjers sypie z rękawa rabatami, bonusami i przedmiotami bonusowymi. Producent i wydawca aplikacji i gier przeglądarkowych bierze udział w szaleństwach piątkowej wyprzedaży.

W bieżący weekend upjers nagradza wszystkie zakupy premium graczy. Wydane w piątek i sobotę monety, diamenty i złoto zostaną zsumowane na koniec weekendu, a po zakończeniu akcji ich część gracze otrzymają na swoje konto gry.

Akcje Cach Back mają miejsce w następujących grach: My Little Farmies, My Little Farmies Mobile, My Sunny Resort, My Free Farm 2, Horse Farm, Uptasia, My Free Zoo, MyFreeZoo Mobile i Wauies.

W grze Uptasia oprócz zwrotu części rubinów gracze mają okazję otrzymać w prezencie kota Adindę w nadzwyczaj wyjściowym kostiumie.

Posiadacze sklepów zoologicznych w Wauies mogą cieszyć się na odjechane oferty Prime Days, w ramach których nabędą pakiety zwierząt po nader atrakcyjnych cenach. Wydane diamenciki zostaną zsumowane, ich część zwrócona, a przy osiągnięciu określonego progu wydatków zgarnąć można nawet Charta afgańskiego.

Również w My Free Zoo, równolegle do listopadowej wyprzedaży, można skorzystać z oferty Hot Dealów zawierających byłe zwierzęta bonusowe i eventowe aktualnie niedostępne grze, nabywając pakiety o tak wdzięcznych nazwach: Małpia banda, Gryzonie czy też Ryby na niby.

Wolni Farmerzy jak zwykle mogą poszczycić się oryginalną akcją dla swojej wiernej wspólnoty. W ramach promocji bonus otrzymywany przy zakupie monet zostanie podwyższony, co oznacza więcej owiec kolekcjonera przy zakupie.

Upjers życzy wszystkim fanom aplikacji i gier przyglądarkwych udanych zakupów podczas weekendowej wyprzedaży.

Zagraj za darmo w Wolni farmerzy Zagraj za darmo w My Free Zoo Zagraj za darmo w My Little Farmies Zagraj za darmo w Uptasia Zagraj za darmo w Wauies Zagraj za darmo w My Sunny Resort Zagraj za darmo w Garbage Garage Zagraj za darmo w Undermaster Zagraj za darmo w Kapi Hospital Zagraj za darmo w Zielone Imperium Zagraj za darmo w Battle of Beasts Zagraj za darmo w Secret Relict Zagraj za darmo w 11 Legends Zagraj za darmo w Upologus Zagraj za darmo w Free Aqua Zoo Zagraj za darmo w Koyotl Zagraj za darmo w My Free Circus Zagraj za darmo w My Fantastic Park Zagraj za darmo w KapiFarm Zagraj za darmo w Brave Little Beasties