WCoGrac.pl

Rodzina Królewska w grze Plemiona potrzebuje twojej pomocy

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 27.05.2015

Nowa i poprawiona wersja lubianego wydarzenia Pomoc Rodzinie Królewskiej trafiła dzisiaj do popularnej i klasycznej strategii Plemiona od studia InnoGames. Wszyscy gracze mogą podjąć się serii codziennych wyzwań, aby ocalić księżniczki i książęta od zagłady z rąk niebezpiecznych bestii. Studio udostępniło również film, w którym Thomas Lead Community Manager w InnoGames szczegółowo opowiada o zasadach nowego wydarzenia. Film, także w polskiej wersji językowej, jest dostępny pod tym adresem.

Najwierniejsi gracze Plemion mogą już znać ogólne zasady zadania, jednak tym razem InnoGames wprowadziło szereg zmian, mających na celu uatrakcyjnienie rozgrywki oraz zainteresowanie nowych graczy. Pośród nowości znalazło się osiągnięcie Królewski Opiekun (Royal Guardian), wprowadzenie nowej waluty oraz 17 innych, zróżnicowanych zadań.

W grze Plemiona gracze wcielają się w przywódców niewielkiej osady, którą następnie rozbudują i sprawią, że urośnie w potęgę. Aby stworzyć imperium, podbiją inne wioski, jednoczą się tworząc nowe sojusze, by w końcu stworzyć potężne plemiona. Wielki świat i zróżnicowane taktyki sprawiają, że Plemiona to jedna z najpopularniejszych gier przeglądarkowych na świecie, z 50 milionami zarejestrowanych użytkowników grającymi w blisko 30 wersji językowych.

Zagraj za darmo!Przeczytaj opis gry Plemiona