WCoGrac.pl

Rozpocznij swój wrzesień od nowego odcinka InnoGames TV

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 02.09.2016

Tej jesieni nowa pora roku w InnoGames TV zaczyna się wcześniej, wraz z publikacją wrześniowego epizodu. Już od dziś, w około 14-minutowym materiale można zobaczyć sceny z jesiennego eventu Forge of Empires oraz nowości wprowadzone do system walki w Elvenar. Zespół programu świętuje też urodziny Grepolis i Tribal Wars 2 okolicznościowym konkursem, w którym na graczy czekają do wygrania pakiety waluty premium do obu tych produkcji.


Wrześniowy epizod otwierają Timon i Rike z zespołu projektantów Elvenar, opowiadając o planowanych zmianach w systemie walki. Gracze mogą spodziewać się szeregu drobnych usprawnień, sprawiedliwszego balansu rozgrywki oraz nowych jednostek w armiach. Po raz pierwszy użytkownicy grający Elfami otrzymają dostęp do Cerbera, zaś Ludzie otrzymają nową jednostkę o wszystko mówiącej nazwie Moździerz.

Forge of Empires z kolei zaprasza graczy na jesienny wirtualny zbiór jabłek w nowym wydarzeniu. Gracze współpracujący w ramach gildii będą zbierać jabłka, które wymienią później na cenne przedmioty w grze. Poza przybliżeniem tej jesiennej specjalnej akcji, projektanci gry – Thi i Kai – pokrótce wyjaśnią nowe wydarzenie historyczne, które skupia się na postaci księżniczki Sisi.

We wrześniowym wydaniu InnoGames TV porusza również temat Grepolis, Tribal Wars 2 i ich wyprawie na Gamescom. Widzowie zobaczą podsumowanie ostatnich wydarzeń w Grepolis i dołączą do obchodów urodzin Tribal Wars.

Na koniec – niczym wisienka na czubku tortu – oglądających czeka relacja z IG Jamu, konkursu tworzenia gier w jedyne 48 godzin, który InnoGames zorganizowało na Gamescomie. Wśród nagrodzonych gier znajdziemy też dzieło polskiego zespołu Digital Melody!

Dzięki około 150 milionom zarejestrowanych graczy, InnoGames jest jednym z wiodących developerów gier online. Obecnie firma zlokalizowana w Hamburgu zatrudnia ponad 400 specjalistów z 30 krajów. Szczególnymi sukcesami InnoGames okazały się gry Tribal Wars, Grepolis i Forge of Empires.

Zagraj za darmo w Forge of Empires! Zagraj za darmo w Elvenar! Zagraj za darmo w Tribal Wars 2! Zagraj za darmo w Grepolis! Zagraj za darmo w Plemiona! Zagraj za darmo w The West!