WCoGrac.pl

Skruszyć mury! początek testów beta Tribal Wars 2

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 18.09.2014

Witaj, szlachetny dziedzicu!

Jutrzenka długo wyczekiwanego dnia rozbłysła nad horyzontem! Spieszymy do Ciebie z wieściami, które niosą radość na ten i kolejne dni. Wystartowały otwarte testy beta Tribal Wars 2 w polskiej wersji językowej! Oznacza to, że możesz teraz walczyć i współpracować z dużo większą liczbą graczy, przez co poczynania plemienia nabiorą rozpędu. Rzecz jasna nie oznacza to, że twórcy przestaną zbierać wskazówki i komentarze nadal zachęcają do umieszczania ich na forum Tribal Wars 2. Można tam również dyskutować o grze z innymi graczami i udzielać się w społeczności.

Twórców cieszy fakt przejścia do kolejnego etapu w historii gry. Dziękują całej społeczności i wszystkim graczom za dotychczasową pomoc w jej udoskonalaniu. Bez waszych komentarzy, obserwacji i krytyki rozpoczęcie otwartych testów beta nie byłoby możliwe.

Dlatego też dzielą się wynikami zamkniętych testów beta. Etap przebiegł pomyślnie. Zespół pracujący nad grą dokonał kilku zmian. Oto krótka lista:
- dostosowano i udoskonalono niektóre opcje (np. jednostki i budynki na podstawie komentarzy graczy)
- wprowadzono nowe opcje (np. ulepszone zbliżanie i oddalanie kamery oraz nowy zestaw zadań)

Jeśli chodzi o nowy zestaw zadań, stwierdzili, że niektóre misje zbytnio hamowały postęp w grze. Zamknięte testy beta pokazały, że niektóre zadania nie były płynną konsekwencją poprzednich. Na przykład jedno z zadań polegało na zbudowaniu koszar poziomu 11, podczas gdy wcześniejsze wymagały od gracza rozbudowania koszar tylko do 3 poziomu. Wasze komentarze i sugestie miały więc bezpośredni wpływ na kształt gry.

Wiemy jak wiele osób wyczekuje Tribal Wars 2, więc teraz spodziewają się jeszcze większej liczby komentarzy, a, co za tym idzie, zmian na lepsze.

Dołączcie do otwartych testów beta i zakładajcie potężne plemiona!

Zagraj za darmo!Przeczytaj opis gry Tribal Wars 2