WCoGrac.pl

Stań do walki w Bitwie o Troję - nowe wydarzenie w Grepolis jest już dostępne

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 17.02.2015

Dzięki nowej aktualizacji Grepolis gry strategicznej od InnoGames osadzonej w realiach Starożytnej Grecji wszyscy gracze mogą wziąć udział w Wojnie Trojańskiej. Bitwa o Troję, dostępna już we wszystkich światach gry, pozwoli ruszyć do bitwy, w której zetrze się ze sobą wiele potężnych armii oraz pięciu wyjątkowych najemników. Fani Grepolis odnajdą ich podczas wykonywania regularnych czynności, takich jak rozbudowa miasta czy rekrutowanie jednostek. Oznacza to, że najaktywniejsi gracze będą mieli największą szansę na odnalezienie najemników. Liczba najemników jest jednak ograniczona do 10 na dzień.
Głównym zadaniem Bitwy o Troję jest zwycięstwo we wszystkich kolejnych fazach walki oraz dostanie się do Troi. Na każdym z poziomów gracze napotkają ustaloną liczbę przeciwników, których będą musieli pokonać przy pomocy określonej ilości najemników. Mogą na przykład zaangażować do walki Achillesa, który podniesie ich moc w walce o 20%. Co więcej, w wydarzeniu dostępne są aż 3 rodzaje nagród: Trojańska Masakra, Zdobywca Troi oraz Wódz Trojańskich Najemników.

Grepolis to gra strategiczna osadzona w realiach Starożytnej Grecji. W tej darmowej grze przeglądarkowej przed graczami postawiono zadanie stworzenia, obrony i rozwoju wspaniałej metropolii. Aby to osiągnąć, gracze muszą zawiązywać potężne przymierza, tworzyć gigantyczne armie i podbijać odległe wyspy. Gra Grepolis jest także dostępna jako aplikacja mobilna na systemy iOS oraz Android.

InnoGames to jeden z wiodących światowych deweloperów gier online, którego tytuły mogą pochwalić się rzeszą 130 milionów zarejestrowanych graczy. Miesząca się w Hamburgu firma zatrudnia obecnie 350 ekspertów z 25 krajów. Do najpopularniejszych gier InnoGames należą Plemiona, Grepolis oraz Forge of Empires.

Zagraj za darmo!Przeczytaj opis gry Grepolis