WCoGrac.pl

Stratuje serwer Kronborg wraz z nowymi umiejętności dla plemion

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 03.10.2015

Czy to w trakcie wielkiej inwazji na ziemie zazdrosnego sąsiada, czy podczas karkołomnej obrony, bycie członkiem plemienia zapewnia wiele korzyści.

A od dziś jeszcze więcej! Nowe umiejętności plemienia pozwalają korzystać z całej gamy ulepszeń. Odkryj nowe funkcje na Twoim aktywnym świecie lub zacznij od nowa na nowym świecie!

Już 5 października ruszy kolejne Królestwo. Tym razem zapraszamy Was do fortecy Kronborg.

Przygotowania czas rozpocząć! Powiadomcie znajomych i ruszajcie do boju.

Ustawienia serwera będą następujące:
Prędkość: 1
Bonus nocny: 00:00 - 6:00
Wzrost wiosek barbarzyńskich: 3500
Ochrona początkowa: 5 dni
Limit członków plemienia: 200

Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa i życzymy udanej zabawy!Kilka słów o tym jak działają nowe umiejętności dla plemion:
Droga na szczyt rankingu plemion
Siła plemienia rośnie wraz z ilością surowców, które przekazujesz na jego cel ty i inni członkowie plemienia. W zamian za to wyjątkowo szczodrzy członkowie otrzymują punkty honoru do tygodniowego rankingu.
Pomocne bonusy dla Ciebie i sojuszników
Osiągnięcie przez gracza kolejnego poziomu daje plemieniu jeden punkt. Dzięki tym punktom można odblokować umiejętności dla całego plemienia, w tym zwiększenie pojemności łupu czy prędkości plądrowania. Następnie takie umiejętności, jak bonusy do ataku czy ulepszona obrona przeciw szpiegom będą dostępne dla wszystkich członków plemienia. Notowane wysoko w rankingu plemiona mogą też zwiększyć prędkość wojsk wsparcia maszerujących na pomoc członkom plemienia!
Nie należysz jeszcze do plemienia? Najwyższy czas to zmienić! Skrzyknij się z innymi graczami i skorzystajcie z nowych umiejętności plemienia!

Zagraj za darmo!Przeczytaj opis gry Tribal Wars 2