WCoGrac.pl

System mentorski trafia do Plemion: stań się lepszym graczem dzięki pomocy weteranów

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 06.03.2015

Studio InnoGames wprowadziło dzisiaj niezwykłą aktualizację do swojej klasycznej strategii MMO Plemiona. Nowa funkcja zwana Systemem Mentoringu ma na celu pomoc nowym graczom w szybkim poznaniu niuansów gry i rywalizacji, dzięki opiece weterana. Dzięki zadaniom i osobistym poradom, najbardziej doświadczeni gracze sprawią, że już pierwsze kroki stawiane w grze będą przynosiły doskonałe efekty. Producent gry udostępnił również nowy film, w którym opowiada o wprowadzonych nowościach.

W nowym systemie mentoringu, eksperci mogą wyznaczać adeptom zadania do wykonania. Jest to pomocne zarówno dla nowicjuszy i dla samych mentorów, którzy zbudują swój ekspercki wizerunek w społeczności graczy. Aby zagwarantować obustronną satysfakcję, nowicjusze mogą oceniać wkład swoich zaawansowanych kolegów i koleżanek. Mentorzy oraz osoby zainteresowane pomocą, mogą skorzystać z nowego Systemu Mentoringu za pośrednictwem menu profilu.

W grze Plemiona gracze wcielają się w przywódców niewielkiej osady, którą następnie rozbudują i sprawią, że urośnie w potęgę. Aby stworzyć imperium, podbiją inne wioski, zjednoczą się tworząc nowe sojusze, by w końcu stworzyć potężne plemiona. Wielki świat i zróżnicowane taktyki sprawiają, że Plemiona to jedna z najpopularniejszych gier przeglądarkowych na świecie, z 50 milionami zarejestrowanych użytkowników grającymi w blisko 30 wersji językowych.

InnoGames to jeden z wiodących światowych deweloperów gier online, którego tytuły mogą pochwalić się rzeszą 130 milionów zarejestrowanych graczy. Miesząca się w Hamburgu firma zatrudnia obecnie 350 ekspertów z 25 krajów. Do najpopularniejszych gier InnoGames należą Plemiona, Grepolis oraz Forge of Empires.

Zagraj za darmo!Przeczytaj opis gry Plemiona