WCoGrac.pl

Tajemnica czy fantazja? W najnowszym odcinku InnoGames TV poznamy najnowsze zdania

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 28.04.2017

Majowe wydanie informatora InnoGames TV, które pojawi się w sieci już dziś, poświęcone będzie historii rozrywkowych i edukacyjnych questów od wydawcy. Około 5-minutowy filmik zawiera informacje dotyczące nowego historycznego questu do Forge of Empires oraz fantastycznej wyprawy "Menhiroks Duty" w Elvenar.

W tym miesiącu, Forge of Empires zanurzy się w wiry historii i pokaże fanom swój najnowszy historyczny quest, którego głównym bohaterem będzie Arthur Conan Doyle - mistrz pióra i twórca Sherlocka Holmesa. Gracze dowiedzą się wielu ciekawych faktów z życia pisarza, jednocześnie pomagając Madrubarowi i Rinbinowi rozwikłać tajemnice niecodziennego mordestwa. Jeśli ich starania zakończą się sukcesem, zostaną nagrodzeni posiadłością Lords Manor: budynkiem mieszkalnym 4x4, za który gracze otrzymają punkty Forge. Co więcej, twórca gier Thi, przekaże nam szczegóły dotyczące wydarzenia z okazji brytyjskiego Dnia Wiosny [ang. May Day]. Podczas tego nowego, przepełnionego kolorami wydarzenia gracze będą mieli sposobność pomóc Hilde oraz jej młodszemu bratu Halvardowi odrodzić dziecięce wspomnienia z majowych festiwali. Nagrodą w tym roku będzie przedmiot Maypole Upgrade [pl. Słup Majowy], dzięki któremu gracze będą mogli nawet dwukrotnie ulepszyć budynki Maypole. Na wyższych poziomach, budynki te zwiększają produkcję monet dla danego miasta.

W ostatniej części video, zespół Elvenar podzieli się z fanami osobliwą opowieścią z najnowszej misji: "Menhiroks Duty". Gracze pomogą magicznemu strażnikowi Menhirokowi odzyskać własność należącą do jego pana, która została skradziona przez niegodziwych rabusiów plądrujących grobowce. W trakcie wyzwania, gracze poznają ciekawostki związane z niezwykłą komorą grobowca oraz dołożą wszelkich starań by ją odbudować. Nieustraszeni odkrywcy zostaną nagrodzeni budynkiem Menhiroks Barrow, dzięki któremu otrzymają bonusy w postaci dodatkowej populacji i kultury.W trakcie całego podcastu, InnoGames dostarcza społeczności najnowszych informacji na temat swoich gier. Choć video zostało nagrane w języku angielskim, na YouTube zostały udostępnione napisy w dziewięciu innych językach.

Zagraj za darmo w Forge of Empires! Zagraj za darmo w Elvenar! Zagraj za darmo w Tribal Wars 2! Zagraj za darmo w Grepolis! Zagraj za darmo w Plemiona! Zagraj za darmo w The West!