WCoGrac.pl

Travianie Kingdoms - weź udział w nowym rodzaju świata gry: rozejm nocny

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 20.10.2017

Witaj,

Po raz pierwszy w historii Traviana Kingdoms mamy nowy rodzaj świata gry: rozejm nocny! We wtorek 24 października o godzinie 14:00 (czasu polskiego) uruchomiona zostanie trzecia runda polskiego świata gry Traviana Kingdoms: PL3 z Unią Królestw. Dołącz do nowego świata gry w wersji specjalnej bez nocnych ataków w Travianie Kingdoms.

A dokładniej - od północy do 8 rano lokalnego czasu, Twoje osady będą chronione przed atakami, grabieżą i oblężeniem. W tym czasie nadal będzie możliwe wysyłanie posiłków i zwiadu.

Krótka charakterystyka:

  • pokój będzie obowiązywać od godziny 00:00 do 8:00
  • pomiędzy tymi godzinami nie będzie możliwe wysłania żadnych ataków, grabieży czy oblężeń przeciwko innemu graczowi. Żaden atak nie będzie mógł przybyć ani być wysłany w tych godzinach. Należy pamiętać o zaopatrzeniu sianka dla wojska, gdyż jeśli zabraknie zboża w spichlerzu jednostki będą umierać.
  • wyjątkiem jest osada z Cudem Świata. Osady te mogą być atakowane przez cała noc przez wszystkich graczy.
  • NPC, czyli Natarzy i Rozbójnicy mogą być podczas godzin nocnych atakowani, jak również ono mogą sami atakować osady graczy.
  • wysyłanie posiłków i zwiadu będzie możliwe podczas rozejmu nocnego


Co nowego?


Globalna lista znajomych
Męczy Cię utrata najlepszych sojuszników po zakończeniu świata gry? Pozostań w kontakcie ze znajomymi z gry dzięki nowej, globalnej liście znajomych. Od teraz w każdej chwili możesz zobaczyć, na których światach gry grają znajomi i czy są obecnie aktywni w grze.

Nadchodzące światy gry
Chcesz wiedzieć z wyprzedzeniem, kiedy uruchomiony zostanie kolejny świat gry? Teraz możesz zobaczyć zapowiedź bezpośrednio w lobby.

Zagraj za darmo!Przeczytaj opis gry Travian Kingdoms