WCoGrac.pl

Troszeczkę dreszczyku i mnóstwo radości: upjers zaprasza na halloween

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 25.10.2017

Aż sześć eventów w grach przeglądarkowych i tyle samo w apkach, a do tego niezwykłe nagrody!

Twórca i wydawca popularnych aplikacji i gier przeglądarkowych upjers przygotował dla graczy eventy halloweenowe budzące tyle samo grozy co wyśmienitej zabawy. Przynieście sporą dozę słodyczy, albowiem zabawy wystarczy na cały bieżący tydzień!

Tego jeszcze nie było! Wolni Farmerzy walczą z inwazją obcych. Idylliczne El Farmado zaatakowane zostało przez UFO. Zaczęło się od uprowadzeń krów, kóz i owiec, ale miarka się przebrała. Farmerzy zaopatrują się w cukierkowe bomby i postanowili pokonać obcych w ciężkiej walce na cukierki ukoronowanej oczywiście wieloma wspaniałymi nagrodami.

Krasnoogrodnicy z Zielonego Imperium szyją sobie karnawałowe kostiumy. Potrzebne do tego materiały gracze znajdują podczas zbioru plonów. Już wkrótce regał na trofea zdobiły będą wilkołaki, zombi i wiedźmy.

W My Free Zoo tegoroczny halloween stoi pod znakiem Dia de Muertos będącego meksykańskim Dniem Zmarłych. Dyrektorzy zoo świętują przy muzyce szkieletowego zespołu mariachi, trupich masek oraz wielu innych atrakcjach. A nagrodą za powodzenie w evencie to oczywiście nowy gatunek zwierzęcia.

W My Little Farmies zalatuje nieco czosnkiem, albowiem średniowieczne osady przygotowują się na gości z Transylwanii. Aby nikt z mieszkańców nie obawiał się spontanicznej utraty krwi, gracze muszą zbierać czosnek. Im więcej, tym lepiej ponieważ na zakończenie czekają na uczestników zabawy wspaniałe stragany transylwańskie.

Zwierzęta w Wauies narzuciły na siebie kostiumy piratów, wampirów i mumii i próbują napędzić stracha odwiedzającym sklep klientom. Tutaj w nagrodę czekają na was piranie i nowa rasa psa "komondor".

Staroegipskie bóstwa świata umarłych towarzyszą z kolei eventowi w My Free Zoo mobile. W tym dekorowanym evencie gracze mogą wzbogacić swoje ogrody o kruki, ibisy oraz specjalnym NPC tut-ench-zającem.

W My Little Farmies Mobile karoca grozy zajechała do średniowiecznej osady przywożąc ducha dyń, mauzoleum oraz wiele innych imponujących dekoracji. Ponura świnka halloweenowa to główna nagroda eventowa.

W stadninie koni Horse Farm już niedługo bedziecie mogli ujeżdżać halloweenowego konia. Aby go otrzymać musicie uzbierać w czasie trwania eventu wymaganą liczbę nietoperzy ukrytych w pojawiających się w stadninie balonach.
My Free Farm 2 zamienia się z kolei w plantację cukierków. Od dziś na cukierkowych krzewach rosną pyszne słodycze dzięki którym otrzymacie dekoracyjny szkielet.

Aby ułatwić plemionom w Stonies przygotowywanie zapasów na nadchodzącą zimę, w nagrodę za udział w bieżącym evencie czeka na was nawiedzony magazyn, który otrzymacie w zamian za uzbierane dynie.

A w Wonderland otwiera się nowy portal w którym gracze mogą szukać halloweenowych dyń. Jeśli znajdziecie wystarczającą ilość dyń to w nagrodę otrzymacie między innymi składającą jajka krowę.

Zagraj za darmo w Wolni farmerzy Zagraj za darmo w My Free Zoo Zagraj za darmo w My Little Farmies Zagraj za darmo w Uptasia Zagraj za darmo w Wauies Zagraj za darmo w My Sunny Resort Zagraj za darmo w Garbage Garage Zagraj za darmo w Undermaster Zagraj za darmo w Kapi Hospital Zagraj za darmo w Zielone Imperium Zagraj za darmo w Battle of Beasts Zagraj za darmo w Secret Relict Zagraj za darmo w 11 Legends Zagraj za darmo w Upologus Zagraj za darmo w Free Aqua Zoo Zagraj za darmo w Koyotl Zagraj za darmo w My Free Circus Zagraj za darmo w My Fantastic Park Zagraj za darmo w KapiFarm Zagraj za darmo w Brave Little Beasties