WCoGrac.pl

Tydzień jesiennych eventów. Upjers świętuje początek jesieni licznymi akcjami

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 07.09.2016

Producent i wydawca popularnych gier przeglądarkowych i aplikacji upjers, rozpoczyna nadchodzącą porę roku turniejem rycerskim w barwach jesieni i możliwością zdobycia wspaniałych nagród.

W My Little Farmies na początek jesieni król zarządził wielki rycerski turniej. Przy pomocy wielu uroczych dekoracji gracze mają okazję przygotować do niego swoje farmy, a następnie zbierać herby i wygrać przecudny zamek.

Przepiękne jesienne dekoracje zdobią również gry My Free Zoo. Zarówno w wersji przeglądarkowej jak i wersji mobilnej Dyrektorzy Zoo mogą oddać się z pasją dekorowaniu ogrodów zoologicznych. Nagrodami w eventach są tym razem nowe gatunki zwierząt do Zoo - w aplikacji indyk i hiena, w wersji na przeglądarkę - jeleń kanadyjski i kinkażu żółty.

Również i w My Sunny Resort gracze mogą popuścić wodzy fantazji i oczarować gości przepięknie zdobionymi ośrodkami wczasowymi o niepowtarzalnej atmosferze złotej jesieni. Dekoracje ustawione w ramach eventu przynoszą czerwone liście, które po jego zakończeniu zostaną wymienione na wspaniałe nagrody - miłorząb, słodką rodzinę jeży oraz jesienny pojedynek jeleni.

W Zielonym Imperium jesień rozpoczęła się już w ubiegłym tygodniu wraz z nową aktualizacją, która przyniosła do gry Hodowlę Gigagrzybów. W ramach aktualnie trwającej akcji Gigagrzyby rosną o 20% szybciej.

Wolni Farmerzy spędzają ciepłe jesienne dni na pikniku, gdzie to jeszcze do poniedziałku w Sferze Pikniku otrzymują bonus na wyprodukowane towary.

Mieszkańcy krainy Uptasia będą mogli rozkoszować się od czwartkowego popołudnia klimatami jesieni. Kolejny event w wieży obrazkowej porwie graczy na jesienną wycieczkę statkiem.


Firma Upjers, założona w 2006 roku z siedzibą w Bambergu jednym z czołowych producentów gier przeglądarkowych. Ponad 90 milionów graczy na całym świecie korzysta z bogatej palety serwisów online Upjers. Portfolio firmy zawiera między innymi gry strategiczne, przygodowe i budowlane, w których centralną rolę odgrywa aspekt socjalny. Darmowe gry przeglądarkowe online Upjers dostępne są w 26 wersjach językowych i oferują doskonałą rozrywkę, napięcie, motywację do działania i namiętność na wysokim poziomie. Gry Upjers otrzymały między innymi nagrody takie jak: Gra przeglądarkowa roku i MMO Of The Year, które potwierdzają wysoką jakość oferowanych produktów. W Upjers mile widziany jest każdy kto kocha gry, czy to jako pracownik, czy też jako gracz.

Zagraj za darmo w Wolni farmerzy Zagraj za darmo w My Free Zoo Zagraj za darmo w My Little Farmies Zagraj za darmo w Uptasia Zagraj za darmo w Wauies Zagraj za darmo w My Sunny Resort Zagraj za darmo w Garbage Garage Zagraj za darmo w Undermaster Zagraj za darmo w Kapi Hospital Zagraj za darmo w Zielone Imperium Zagraj za darmo w Battle of Beasts Zagraj za darmo w Secret Relict Zagraj za darmo w 11 Legends Zagraj za darmo w Upologus Zagraj za darmo w Free Aqua Zoo Zagraj za darmo w Koyotl Zagraj za darmo w My Free Circus Zagraj za darmo w My Fantastic Park Zagraj za darmo w KapiFarm Zagraj za darmo w Brave Little Beasties