WCoGrac.pl

Upjers świętuje 100 milionów zarejestrowanych użytkowników

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 18.05.2017

18 maj 2017 - to bez wątpienia powód do świętowania dla upjers GmbH. Liczba zarejestrowanych użytkowników gier bamberskiej firmy przekroczyła liczbę 100 milionów użytkowników. Twórca i wydawca darmowych gier przegladarkowych i mobilnych świętuje to wydarzenie rozmaitymi eventami przygotowanymi dla wspólnoty upjers. W licznych grach bieżący tydzień - od czwartku 18 maja 2017 do czwartku 25 maja 2017 - owocuje wieloma wspaniałymi bonusami dla graczy.

Sukces upjers rozpoczął się w roku 2003 wraz z opublikowaniem tworzonej przez Klausa Schmitta w wolnym czasie gry Kapitalism. W 2006 roku załozona została firma UpSim GmbH, która wkrótce zmianiła nazwę na upjers. Przełom nastąpił w roku 2008 wraz z opublikowaniem symulacji ogrodu Zielone Imperium należącej po dziś dzień do najbardziej popularnych gier firmy.

Załoga upjers powiększała się z roku na rok i w przeciągu niespełna paru lat osiągneła liczbę 100 pracowników. Tytuły upjers zachwycają użytkowników na całym świecie i dostępne są w ponad 20 językach. Do takich gier przeglądarkowych jak My Free Zoo, My Little Farmies, czy Uptasia dołączyczyły odnoszące sukces aplikacje, takie jak Stonies, My Little Farmies mobile, My Free Farm 2 czy My Free Zoo mobile na androida czy ios.

"100 milionów zarejestrowanych użytkowników to liczba napawająca nas dumą. Ten sukces nie osiągnelibyśmy bez udziału naszej wspaniałej wspólnoty graczy wspomagającej nas nieustannie w rozwoju naszych gier" wyjaśnia Klaus Schmitt, założyciel i szef upjers. "Również w przyszłości chcielibyśmy pozostać wierni naszej polityce i w dalszym ciągu tworzyć wysokiej jakości gry przeglądarkowe i aplikacje."

Oprócz rozwijania nowych tytułów upjers regularnie aktualizuje już wydane gry dodając co tydzień nowości gwarantujące doskonałą zabawę na długi czas. Dodatkowo upjers współpracuje z innymi studiami nad rozwojem nowych gier.

Upjers: Firma Upjers, założona w 2006 roku z siedzibą w Bambergu jednym z czołowych producentów gier przeglądarkowych. Ponad 100 milionów graczy na całym świecie korzysta z bogatej palety serwisów online Upjers. Portfolio firmy zawiera między innymi gry strategiczne, przygodowe i budowlane, w których centralną rolę odgrywa aspekt socjalny. Darmowe gry przeglądarkowe online Upjers dostępne są w 26 wersjach językowych i oferują doskonałą rozrywkę, napięcie, motywację do działania i namiętność na wysokim poziomie. Gry Upjers otrzymały między innymi nagrody takie jak: Gra przeglądarkowa roku i MMO Of The Year, które potwierdzają wysoką jakość oferowanych produktów. W Upjers mile widziany jest każdy kto kocha gry, czy to jako pracownik, czy też jako gracz.

Zagraj za darmo w Wolni farmerzy Zagraj za darmo w My Free Zoo Zagraj za darmo w My Little Farmies Zagraj za darmo w Uptasia Zagraj za darmo w Wauies Zagraj za darmo w My Sunny Resort Zagraj za darmo w Garbage Garage Zagraj za darmo w Undermaster Zagraj za darmo w Kapi Hospital Zagraj za darmo w Zielone Imperium Zagraj za darmo w Battle of Beasts Zagraj za darmo w Secret Relict Zagraj za darmo w 11 Legends Zagraj za darmo w Upologus Zagraj za darmo w Free Aqua Zoo Zagraj za darmo w Koyotl Zagraj za darmo w My Free Circus Zagraj za darmo w My Fantastic Park Zagraj za darmo w KapiFarm Zagraj za darmo w Brave Little Beasties