WCoGrac.pl

Upjers świętuje letnie igrzyska licznymi eventami

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 03.08.2016

Producent i wydawca gier przeglądarkowych i aplikacji upjers, daje sygnał do rozpoczęcia licznych sportowych eventów z okazji letnich igrzysk w Brazylii, w ramach których gracze zostaną obsypani przysłowiowym deszczem medali.

Inauguracja sportowych eventów odbyła się w aplikacji My Free Farm 2, gdzie na farmie 3D można sadzić medalowe drzewa, których plony przyniosą wspaniałe narody takie jak płonące palenisko.

Pałeczkę sztafetową przejęła aplikacja My Free Zoo mobile zapraszając Dyrektorów do dekoracji Zoo i zbierania medali, które już w trakcie trwania eventu mogą wymienić na atrakcyjne nagrody takie jak borsuk, pekari obrożne, stoisko Cafezinho oraz Feijoada.

„Gotowi do startu” są również Farmisie w My Little Farmies, gdzie dekoracje ustawione na farmie również przynoszą medale. Nagrodą główną w średniowiecznej wiosce jest drewniane koło fortuny, które obdarowuje graczy między innymi kartami cudów świata.

Od dziś również My Free Zoo oraz My Sunny Resort dołączają do licznych eventów na letnie igrzyska. W obu grach przeglądarkowych można ponownie oddać się dekorowaniu – tym razem dekoracjami utrzymanymi w stylu brazylijskim i sportowym, które co pewien czas przynoszą medale. Dyrektorzy Zoo mają okazję otrzymać w nagrodę południowoamerykańską rybę słodkowodną Arapaima. Kierownicy ośrodków czasowych stają zaś w szranki, by wygrać rajski bar plażowy.

Na rozpoczęcie czekają eventy w Wauies i Kapi Hospital. Załoga zakręconego szpitala będzie miała okazję od czwartku 4 sierpnia wziąć udział w Mistrzostwach rzutek, naturalnie bez dopingu! Przy pomocy oryginalnych rzutek w kształcie strzykawek doktorzy będą mieli możliwość trafić balony i odkryć ukryte pod nimi sensacyjne nagrody, w tym 2,5% punktów brakujących do następnego poziomu.

Miłośnicy zwierząt w Wauies mają z kolei okazję wygrać nowy dział z akwariami, łącznie ze specjalnym akwarium hodowlanym przeznaczonym do rozmnażania preferowanych przez fanów akwarystyki gatunków ryb takich jak złote rybki, Koi oraz Tęczankowate.

Sztafetę sportowych niespodzianek z okazji letnich igrzysk zamykają eventy w Wolnych Farmerach i Zielonym Imperium zaczynające się 8 sierpnia. Farmerzy mogą karmić swoje zwierzaki owocami acai i otrzymywać od nich wspaniałe nagrody. Ogrodnicy w Zielonej Dolinie znajdą zaś przy zbiorze plonów południowoamerykańskie Symphysdony, za które po zakończeniu akcji otrzymają atrakcyjne nagrody.

Zagraj za darmo w Wolni farmerzy Zagraj za darmo w My Free Zoo Zagraj za darmo w My Little Farmies Zagraj za darmo w Uptasia Zagraj za darmo w Wauies Zagraj za darmo w My Sunny Resort Zagraj za darmo w Garbage Garage Zagraj za darmo w Undermaster Zagraj za darmo w Kapi Hospital Zagraj za darmo w Zielone Imperium Zagraj za darmo w Battle of Beasts Zagraj za darmo w Secret Relict Zagraj za darmo w 11 Legends Zagraj za darmo w Upologus Zagraj za darmo w Free Aqua Zoo Zagraj za darmo w Koyotl Zagraj za darmo w My Free Circus Zagraj za darmo w My Fantastic Park Zagraj za darmo w KapiFarm Zagraj za darmo w Brave Little Beasties