WCoGrac.pl

Upjers wyczarowuje świąteczną atmosferę. Mnóstwo śniegu, lodu i świątecznych bonusów!

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 14.12.2017

Czas rozpocząć drugą rundę bożonarodzeniowych eventów w upjers! Po eventach adwentowych czas na eventy bożonarodzeniowe! Powoli robi się u nas zimowo, sportowo, no i naturalnie są też prezenty przy logowaniu.

Stonies zabrali się już za przystrajanie choinki, która po zakończeniu eventu będzie regularnie przynosić wspaniałe nagrody. Ozdoby choinkowe znaleźć można przy karczowaniu drzew lub wyprodukować w Warsztacie włókienniczym. Świąteczny event ma miejsce zarówno w aplikacji jak i wersji przeglądarkowej gry.

W Wolnych Farmerach już w piątek jak co roku rozpocznie się struganie świeczników. Tym razem można wymieniać również nowe produkty takie jak zioła i herbaty, a w nagrodę otrzymać arcydzieło na półkę z prezentami: Owce na łyżwach.
22 grudnia nastąpi dalszy ciąg świątecznych atrakcji na przyprószonych śniegiem farmach - owce narciarze wyruszą na doroczny maraton. Im więcej kilometrów przebędą do 7 stycznia, tym lepsza nagroda czeka na farmerów. W nagrodę czeka kolejne arcydzieło sztuki: Owce w wyciągu narciarskim.
Każdy kto zaloguje się do Wolnych Farmerów w Wigilię, otrzyma w prezencie Owca-wyścig-Owca Rudolfa.

Również w Zielonym Imperium w wieczór wigilijny Gwiazdor przyniesie prezent w postaci świątecznie wystrojonego kreta prosto z hodowli Al Grabione. Przed świętami można się tu wyszaleć u boku krasnali z Zielonej Doliny staczając liczne bitwy na śnieżki. W nagrodę za udział czekają na graczy punkty, prezenty do altanki oraz dekorację ogrodową pingwin, która przyspieszy wzrost roślin w ogródkach.

Uptasjańska kotka Adinda w grze Uptasia wyciągnęła sanki i już się cieszy na wyścigi saneczkowe w ramach eventu w wieży obrazkowej o wdzięcznej tematyce Czar zimy. Fani zagadek obrazkowych mogą zgarnąć między innymi kamienny domek oraz stok do zjazdów narciarskich.

W aplikacji Horse Farm hodowcy koni znajdą w stadninach balony generujące choinki, które można wymienić na wspaniałe nagrody takie jak dolary, świąteczne derki i dekoracje oraz olśniewającego bożonarodzeniowego wierzchowca.

Na średniowiecznych farmach w My Little Farmies będzie można od 26 grudnia wziąć udział w evencie Rozkosze pieczenia ciasteczek, w ramach którego podwojone zostają produkcje babki, naleśników, chleba z miodem i pierników.

W My Little Farmies Mobile tan sam event rozpocznie się jeden dzień po zakończeniu świąt.

Życzymy wspaniałej zabawy!

Zagraj za darmo w Wolni farmerzy Zagraj za darmo w My Free Zoo Zagraj za darmo w My Little Farmies Zagraj za darmo w Uptasia Zagraj za darmo w Wauies Zagraj za darmo w My Sunny Resort Zagraj za darmo w Garbage Garage Zagraj za darmo w Undermaster Zagraj za darmo w Kapi Hospital Zagraj za darmo w Zielone Imperium Zagraj za darmo w Battle of Beasts Zagraj za darmo w Secret Relict Zagraj za darmo w 11 Legends Zagraj za darmo w Upologus Zagraj za darmo w Free Aqua Zoo Zagraj za darmo w Koyotl Zagraj za darmo w My Free Circus Zagraj za darmo w My Fantastic Park Zagraj za darmo w KapiFarm Zagraj za darmo w Brave Little Beasties