WCoGrac.pl

Upjersowskie Walentynki 2016 przynoszą graczom wiele eventów i prezentów

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 08.02.2017

W najbardziej romantycznym okresie roku serca miłośników gier upjers biją szybciej w radosnym podnieceniu. By umilić fanom gier czas oczekiwania na Walentynkowy wieczór, producent i wydawca ulubionych gier przeglądarkowych i aplikacji upjers zaprasza wszystkich do udziału w licznych eventach okolicznościowych.

Od wtorku...


... trwają przygotowania do Walentynek w MyFreeZoo Mobile. Do 14 lutego Dyrektorzy Zoo będą mogli dekorować swoje ogrody zoologiczne romantycznymi dekoracjami. W nagrodę za pilny udział otrzymają nowe gatunki zwierząt - hiacyntową arę i bociana.

... w My Little Farmies można sadzić przepiękne kwiaty. W dwuetapowym evencie Farmisie mają możliwość aktywacji kwiatowej rabatki przez dekorowanie farmy. Nagrodą główną w walentynkowej akcji jest nowy budynek produkcyjny i przepiękne bukiety.

... My Free Farm 2 zaprasza graczy na pasjonującą rozgrywkę. Damy serce rosną tu nawet na drzewach! Wyrośnięte na drzewach karciane owoce można zbierać i wymieniać na wspaniałe walentynkowe nagrody.

Od środy...


... ujmujące serce dekoracje w My Free Zoo pomogą pilnym Dyrektorom zdobyć ekskluzywne walentynkowe nagrody, w tym między innymi żurawia mandżurskiego oraz gęś tybetańską. Ponadto z okazji święta miłości specjalny prezent można również wysłać wybranemu przyjacielowi.

... w My Little Farmies Mobile zrobi się szczególnie słodko. Za ustawienie romantycznych dekoracji na graczy spadnie deszcz serduszek. W nagrodę otrzymają pasiekę i możliwość produkcji własnego miodku.

Od czwartku...


... w krainie Uptasia zawierane będą związki na życie. W ramach nowego eventu w wieży obrazkowej można zbierać obrączki i wymienić na cudowne prezenty weselne.

... w Wolnych Farmerach gracze otrzymają możliwość obdarowania się prezentami w ramach całkiem nowego eventu. Im więcej serc, tym więcej prezentów, by miłość zakwitła na każdej farmie.

... symulacja sklepu zoologicznego Wauies spogląda w kierunku Hollywood. Pieski i kotki wcieliły się tu w rolę słynnych kochanków ze znanych filmów. W nagrodę otrzymać można parkę Cocker spanieli.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Zagraj za darmo w Wolni farmerzy Zagraj za darmo w My Free Zoo Zagraj za darmo w My Little Farmies Zagraj za darmo w Uptasia Zagraj za darmo w Wauies Zagraj za darmo w My Sunny Resort Zagraj za darmo w Garbage Garage Zagraj za darmo w Undermaster Zagraj za darmo w Kapi Hospital Zagraj za darmo w Zielone Imperium Zagraj za darmo w Battle of Beasts Zagraj za darmo w Secret Relict Zagraj za darmo w 11 Legends Zagraj za darmo w Upologus Zagraj za darmo w Free Aqua Zoo Zagraj za darmo w Koyotl Zagraj za darmo w My Free Circus Zagraj za darmo w My Fantastic Park Zagraj za darmo w KapiFarm Zagraj za darmo w Brave Little Beasties