WCoGrac.pl

Uptasia i Wauies dostępne na platformie Steam

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 10.01.2018

Upjers, producent i wydawca ulubionych aplikacji i gier przeglądarkowych, poszerza swoje portfolio gier na Steamie. Po udanym starcie gry My Free Zoo w listopadzie, na platformie cyfrowej dystrybucji online Valve zostały opublikowane kolejne dwa tytuły.

Pierwszym z nich jest Uptasia (http://store.steampowered.com/app/719730/Uptasia/) - fascynująca mieszanka gry z zagadkami obrazkowymi i strategii ekonomicznej. Budując liczne budynki produkcyjne i manufaktury w atmosferze XIX wieku gracze w Uptasia tworzą kwitnące imperium gospodarcze. W ramach rozwiązywania zagadek obrazkowych różnego rodzaju można odprężyć się po obowiązkach zarządcy miasteczka.

W Wauies - grze w kulisach sklepu zoologicznego (http://store.steampowered.com/app/767420/Wauies__The_Pet_Shop_Game/), gracz prowadzi własny handel zwierzętami domowymi. W roli właściciela sklepu troszczy się o wszystkie aspekty prowadzenia sklepu - począwszy od hodowli potomstwa, przez poszerzanie asortymentu oferowanych towarów, po rozbudowę i upiększenie sklepu zoologicznego.

Podobnie jak inne gry upjers Uptasia i Wauies są regularnie aktualizowane. Nowe opcje w grze i pasjonujące eventy zapewniają graczom urozmaicenie na co dzień i doskonałą zabawę na długie miesiące, jak nie lata.

Zagraj za darmo w Wolni farmerzy Zagraj za darmo w My Free Zoo Zagraj za darmo w My Little Farmies Zagraj za darmo w Uptasia Zagraj za darmo w Wauies Zagraj za darmo w My Sunny Resort Zagraj za darmo w Garbage Garage Zagraj za darmo w Undermaster Zagraj za darmo w Kapi Hospital Zagraj za darmo w Zielone Imperium Zagraj za darmo w Battle of Beasts Zagraj za darmo w Secret Relict Zagraj za darmo w 11 Legends Zagraj za darmo w Upologus Zagraj za darmo w Free Aqua Zoo Zagraj za darmo w Koyotl Zagraj za darmo w My Free Circus Zagraj za darmo w My Fantastic Park Zagraj za darmo w KapiFarm Zagraj za darmo w Brave Little Beasties