WCoGrac.pl

W listopadowym odcinku InnoGames TV informacji tak wiele, że aż strach!

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 28.10.2016

Przegapić ważne wydarzenia ze świata gry? Toż to prawdziwy horror dla gracza! Na całe szczęście i w samą porę InnoGames ruszyło z odsieczą, wraz z nowiutkim, listopadowym odcinkiem programu InnoGames TV. Wideo trwa około 10 minut i pozwala po raz pierwszy rzucić okiem na halloweenowe atrakcje przygotowane specjalnie dla graczy w Elvenar, oraz przyjrzeć się nowej kolekcji historycznych scenariuszy Forge of Empires. W odcinku nie zabraknie także listopadowej, pachnącej dynią i mokrymi liśćmi, porcji informacji ze świata Grepolis oraz najnowszych ploteczek z podwórka Plemion.

Odcinek otwierają Timon i Rike z ekipy Elvenar, którzy snują opowieść z dreszczykiem o tym, jak Halloween obchodzić będą w tym roku mieszkańcy Elvenar. Lord Dyniogłowy będzie miał dla graczy 17 różnych zadań. Trzeba będzie pomóc mu w budowie Nawiedzonego Dworu, założeniu rozległego cmentarza pełnego trzęsących się nagrobków, wytrenowaniu armii zgubionych i wielu innych, zróżnicowanych misjach. Nagrodą za odwagę i wytrwałość będą dwa dodatkowe budynki - tak cenne, jak i niepokojąco dziwaczne. Zespół Elvenar pokaże też graczom po raz pierwszy nową jednostkę - driadę i opowie jakich jeszcze można się spodziewać sezonowych atrakcji.

Ale to przecież nie koniec! Na ekranach pojawi się też zespół Forge of Empires, by zabrać graczy na podróż w czasie wraz z nowym, historycznym zestawem misji. Już między 17. a 24. listopada gracze wyruszą na spotkanie z francuskimi wynalazcami - braćmi Josephem i Jacquesem Montgolfier, którzy jako pierwsi w historii odbyli powietrzny lot balonem na gorące powietrze. Udział w wydarzeniu nagrodzi uczestników nowym budynkiem i dwoma specjalnym portretami.

Odcinek nie byłby kompletny bez choćby garści informacji ze świata Grepolis i Plemion. Warto obejrzeć, by dowiedzieć się o Kopalni Diamentów - nowym wydarzeniu w Plemionach i nowych pomysłach wprowadzanych w Grepolis.

W swoim comiesięcznym podcaście wideo, InnoGames łączy się ze społecznością swoich gier, by przekazać najnowsze wiadomości. Nagrywany w języku angielskim program dostępny jest na YouTubie wraz z 9 wersjami napisów - w tym oczywiście po polsku.

Zagraj za darmo w Forge of Empires! Zagraj za darmo w Elvenar! Zagraj za darmo w Tribal Wars 2! Zagraj za darmo w Grepolis! Zagraj za darmo w Plemiona! Zagraj za darmo w The West!