WCoGrac.pl

W Shadow Time - grze przeglądarkowej w klimatach Anime - masa nowości

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 13.04.2017

Niedawno miała miejsce oficjalna premiera Shadow Time – gry przeglądarkowej w klimatach Anime. Od tego czasu zostało wprowadzone już sporo zmian. Tytuł jest stale ulepszany a wykryte błędy na bieżąco są usuwane.

Po starcie gra charakteryzowała się przede wszystkim nowym wyglądem. Został on ulepszony i usprawniony. Grę dostosowano do całego okna przeglądarki, co znacząco poprawiło komfort grania poprzez szerszą perspektywę i możliwość wyświetlania mobilnych okienek ze wszystkimi opcjami. Zmiany dokonano także w dzienniku zadań, w którym mamy dostęp do listy dostępnych questów i ich opisów, dzięki którym łatwiej jest się zorientować czy dany quest został wykonany czy też nie bądź czy po prostu spełniamy wymagania, aby się go podjąć. Modyfikacje zaszły także w sposobie poruszania się. Teraz nie tylko możemy używać klasycznego zestawienia klawiszy WASD, lecz także strzałek oraz myszki, by wyznaczyć naszej postaci miejsce, do którego ma się udać.

W samym trybie rozgrywki, pojawienie się instancji otworzyło możliwość zmierzenia się z pierwszymi większymi bossami oraz rozszerzyło pulę questów dziennych, podczas których nie tylko można zdobyć więcej doświadczenia, ale również zdobyć cenne przedmioty będące istotnym elementem rzemieślniczym lub po prostu handlowym.

Aktualizacje zawitały również w ekwipunku gracza. W sklepie dodano nowe przedmioty, a podczas walk z odpowiednimi przeciwnikami jesteśmy w stanie zdobyć wartościowe zestawy, które znacząco poprawiają statystyki gracza. Lecz to nie koniec zmian.

W ostatnim czasie pojawiła się chociażby Magiczna Studnia, przy pomocy której mamy szansę wyleczyć swoje rany. Skład przeciwników rozszerzył się o Srebrne Skorpiony, aby móc z nimi walczyć mając wyższy level. Twórcy zapowiadają, że to dopiero początek, tak więc warto śledzić aktualizacje gry.

Zagraj za darmo!Przeczytaj opis gry Shadow Time