WCoGrac.pl

W Zielonym Imperium zapowiada się halloweenowa impreza!

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 28.10.2014

W Zielonym Imperium możecie udać się na niezwykłą imprezę: czekają na Was, wspaniałe prezenty, sporo muzyki i dyniowe dekoracje.

Wykrojone w dyniach twarze uśmiechają się do Was w potwornym grymasie. A na scenie trwaja przygotowania do gwiazd krasnoogrodnickiego rocka. Również prezentynka przyszła na koncert z nowymi prezentami. Tak rozpoczyna się Wasza impreza w Zielonym Imperium:

W ogrodzie wypoczynkowym trwają ostatnie przygotowania do wielkiego występu na scenie. Czas ustawić miejsca siedzące dla publiki i kasować punkty doświadczenia za każdą ławkę. Jako zespół czekają na Was nielada gwiazdy, albowiem za kulisami rozgrzewają się już rockujące krety i rockujące owce. Jak zwsze koncerty trwają 48h.

Pamiętajcie, że scena stoi nad stawem w Waszym ogrodzie wypoczynkowym co oznacza, że w tym czasie nie możecie wykonywać questów. Możecie za to postawić dyniowy domek, a do tego halloweenowo wycięte dynie, korona dożynkowa, a nawet przerażająca ręka szkieletu.

Prezentynka czeka na Was z garścią nowych prezentów: trójka dyń, podły, przyjazny i zły czekają na Was już 31 października. A do dodatkowo czekają na Was tęczowe kozaczki i liść klonu.

Halloweenowa zabawa w Zielonym Imperium trwa do 10 listopada - życzymy Wam świtenej zabawy!

Zagraj za darmo!Przeczytaj opis gry Zielone imperium