WCoGrac.pl

We wszystkich grach upjers rozpoczęła się promocja: Czas prezentów

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 29.11.2016

Upjers ogłasza wszem i wobec pierwszą adwentową niespodziankę dla wszystkich graczy gier przeglądarkowych. Przedświąteczny czas oczekiwania zostanie umilony graczom przy pomocy kodów upominkowych!

Na czas adwentu producent i wydawca gier przeglądarkowych i aplikacji przygotował dla graczy liczne małe i duże niespodzianki i prezenty. Pierwszy z nich może zostać odebrany w grach przeglądarkowych.

W ramach akcji przy zakupie pewnych pakietów w sklepie premium gracze otrzymają kody upominkowe, które mogą zrealizować dla swoich kont lub podarować przyjaciołom! Kody upominkowe mogą zostać zrealizowane we wszystktich grach upjers na przeglądarkę oraz grach cross platformowych.

Tym samym upjers ułatwia graczom mozolne poszukiwanie odpowiednich prezentów dla znajomych i bliskich. Jeden klik i kod upominkowy czeka do odbioru adresata w sklepie premium!
Promocja „Czas prezentów“ trwa do niedzieli 15 stycznia do godziny 23:59. Tym razem nie obejmuje ona aplikacji upjers, w których gracze nadal mogą korzystać z zalet akcji „Co 5 wygrywa!”.

Życzymy udanego startu w pełen niespodzianek czas adwentu w upjers!

Zagraj za darmo w Wolni farmerzy Zagraj za darmo w My Free Zoo Zagraj za darmo w My Little Farmies Zagraj za darmo w Uptasia Zagraj za darmo w Wauies Zagraj za darmo w My Sunny Resort Zagraj za darmo w Garbage Garage Zagraj za darmo w Undermaster Zagraj za darmo w Kapi Hospital Zagraj za darmo w Zielone Imperium Zagraj za darmo w Battle of Beasts Zagraj za darmo w Secret Relict Zagraj za darmo w 11 Legends Zagraj za darmo w Upologus Zagraj za darmo w Free Aqua Zoo Zagraj za darmo w Koyotl Zagraj za darmo w My Free Circus Zagraj za darmo w My Fantastic Park Zagraj za darmo w KapiFarm Zagraj za darmo w Brave Little Beasties