WCoGrac.pl

Więcej walk, więcej chwały! Grepolis ulepsza system bitew

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 02.02.2016

Od dzisiaj gracze Grepolis będą mogli toczyć bitwy już na wczesnych etapach swojej przygody, wszystko dzięki wprowadzeniu dwóch połączonych ze sobą elementów: Punktów walki wioski i Obozów bandytów. Oba elementy pozwolą początkującym graczom wziąć udział w 100 pełnych walk akcjach, w których będą mogli podejmować decyzje już od pierwszego dnia rozgrywki.

Chociaż nowe element współgrają ze sobą, każdy z nich służy czemuś innemu. Punkty walki wioski umożliwiają graczom kompletowanie oddziałów wojska i pozyskiwanie zasobów, a Obozy bandytów pozwalają zdobywać punkty bitewne poprzez staczanie walk. Otrzymane punkty gracze mogą od razu przeznaczyć na przebudowę znajdujących się na 6 wyspach ruin w wioski, co pozwoli im szybciej rozwinąć swoje imperium. Punkty mogą również posłużyć do zwiększenia poziomu kultury, dlatego też władcy powinni mądrze decydować jak i kiedy wydadzą swoje punkty, by uzyskać największą przewagę strategiczną. Nowa technologia Lojalności Mieszkańców, zwiększająca zasoby wioski o 115%, może także pomóc w rozwoju imperium.

Grepolis to gra strategiczna osadzona w realiach Starożytnej Grecji. W tej darmowej grze przeglądarkowej przed graczami postawiono zadanie stworzenia, obrony i rozwoju wspaniałej metropolii. Aby to osiągnąć, gracze muszą zawiązywać potężne przymierza, tworzyć gigantyczne armie i podbijać odległe wyspy. Gra Grepolis jest także dostępna jako aplikacja mobilna na systemy iOS oraz Android.

InnoGames to jeden z wiodących światowych deweloperów gier online, którego tytuły mogą pochwalić się rzeszą 130 milionów zarejestrowanych graczy. Miesząca się w Hamburgu firma zatrudnia obecnie 350 ekspertów z 25 krajów. Do najpopularniejszych gier InnoGames należą Plemiona, Grepolis oraz Forge of Empires.

Zagraj za darmo!Przeczytaj opis gry Grepolis