WCoGrac.pl

Wolni Farmerzy świętują swoje 8 urodziny!

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 10.10.2017

Cała masa prezentów i nowości, tak farmerska gra upjers świętuje swój ósmy jubileusz.

Z okazji ósmych urodziny Wolnych Farmerów twórca i wydawca popularnych gier przeglądarkowych i aplikacji upjers przygotował dla graczy niezwykły prezent, a jest nim motylarnia!

Od ćmy po egzotyczne gatunki - w motylarni gracze są świadkami wszystkich stadiów rozwoju motyla od jajka, przez larwę aż po dorodne okazy kolorowych motyli. Naturalnie motyle wymagają opieki dlatego w każdej fazie rozwoju farmerzy muszą podawać smakołyki, aby móc w końcu nacieszyć oko barwnymi pięknościami.

Dorosłe egzemplarze możecie podziwiać w terrariach. Dorosłe motyle nie tylko mogą ująć swoim pięknym wyglądem ale dodatkowo przynoszą zarówno punkty jak i farmotalary. To bez wątpienia doskonały prezent dla wszystkich graczy Wolnych Farmerów.

Oczywiście w trakcie trwania urodzinowego eventu nie zabraknie również wyjątkowych prezentów na regały. Wszyscy gracze logujący się do 17 października do gry otrzymają jubileuszowy upominek oraz urodzinowe punkty, które można wymieniać na punktowe powerupy, pakiety puzzli do Raju Smyków i prezenty na ranczo. Urodzinowa impreza w Wolnych Farmerach trwa przez cały bieżący tydzień!

upjers jest przykładem tego, że marzenia mogą się spełniać. Od hobbystycznego programowania do pełnego sukcesu start-upu. Założona w 2006 roku w Bambergu 3 osobowa firma, rozwinęła się do jednego z czołowych producentów i wydawców apek i gier przeglądarkowych w Niemczech. Portal gier upjers liczy sobie ponad 100 milionów zarejestrowanych graczy z całego świata. Gry upjers cieszą się również w Play Store i App Store ogromną popularnością. Czy to gry strategiczne, czy gry budowy w upjers każdy gracz znajdzie coś dla siebie.

Zagraj za darmo!Przeczytaj opis gry Wolni farmerzy