WCoGrac.pl

Wspieraj znajomych w Tribal Wars 2: Opcja kooperacji i współdzielenia konta trafiła do gry

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 01.09.2015

Popularna strategia od InnoGames od dzisiaj umożliwia graczom rozwijanie tej samej osady w ramach jednego konta, na wielu platformach.

Studio InnoGames wprowadziło dzisiaj innowacyjną funkcję kooperacji i wspólnej gry na jednym koncie w grze Tribal Wars 2 następcy kultowych Plemion, w które zagrało 55 milionów zarejestrowanych graczy z całego świata. Nowa aktualizacja pozwala połączyć siły dzięki niej, gracze mogą zaprosić do dwóch znajomych, którzy pomogą im w rozwoju osady, korzystając z jednego konta w grze. Deweloperzy z InnoGames przygotowali też film, w którym szczegółowo opowiadają o nowych możliwościach w Tribal Wars 2.

Funkcja kooperacji pozwala zaawansowanym graczom na pomoc nowicjuszom i nowym członkom plemienia. Dzięki niej znajomi mogą zatroszczyć się o nasze konto podczas pilnego wyjazdu. Ponieważ gracze zaproszeni do współudziału w rozwoju konta zyskują dostęp do wszystkich aspektów rozgrywki, niezwykle ważne jest, aby zapraszać wyłącznie zaufanych znajomych i graczy o dobrej reputacji w plemieniu. Istotną cechą współdzielonych kont jest możliwość jednoczesnej gry z kilku urządzeń jednocześnie. W wielu sytuacjach pozwoli to na bardziej efektywną rozgrywkę podczas gdy jeden z graczy koncentruje się na budynkach grając na PC, jego partner może zarządzać zasobami ze swojego smartfona lub tabletu.

W Tribal Wars 2 gracze wcielają się w rolę przywódcy niewielkiej osady w rozległym, średniowiecznym uniwersum. Stworzenie i rozbudowa własnego imperium będzie wymagać ciągłej czujności i gotowości do staczania niezliczonych zaciętych walk. To klucz do przetrwania w tym niebezpiecznym świecie. Ta wyjątkowa gra MMO koncentruje się na taktycznych potyczkach pomiędzy graczami rozgrywanych w czasie rzeczywistym. Tribal Wars 2 to gra międzyplatformowa, co oznacza, że gracze mogą używać tego samego konta do zabawy w przeglądarce oraz na urządzeniach z systemami iOS i Android. Niezależnie od używanego akurat urządzenia doświadczą tego samego uniwersum, spotkają dobrze znanych sojuszników i stoczą bitwy z tymi samymi przeciwnikami.

InnoGames to jeden z wiodących światowych deweloperów gier online, którego tytuły mogą pochwalić się rzeszą 150 milionów zarejestrowanych graczy. Miesząca się w Hamburgu firma zatrudnia obecnie 350 ekspertów z 25 krajów. Do najpopularniejszych gier InnoGames należą Plemiona (Tribal Wars), Grepolis oraz Forge of Empires.

Zagraj za darmo!Przeczytaj opis gry Tribal Wars 2