WCoGrac.pl

Wszystko na temat czerwcowej aktualizacji SKILL!

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 14.06.2014

Żołnierze, baczność!

Ta aktualizacja wprowadza mnóstwo nowych rzeczy. Oto one:


Dwie nowe mapy dla trybu Blasting
Z okazji startu turnieju S.K.I.L.L. ESL Euro Series z pulą nagród o wartości 10 000 w grze pojawią się dwie nowe mapy w trybie Blasting: Workshop i Ghost Town!

Obie mapy są bardzo ciekawe, starannie zaprojektowane i wychodzimy z założenia, że dosyć szybko znajdą się wśród ulubionych lokacji naszych graczy.


Nowość w shopie: SCAR-L
"Młodszy brat" broni SCAR-H dopełnia skład tej rodziny w shopie. Zadaje co prawda nieco mniej obrażeń, jest jednak znacznie lżejsza, a jej magazynek mieści 5 nabojów więcej. Jest to idealna broń dla żołnierzy szturmujących linie obronne wroga.


Koszulki, spraye kamuflażowe i ścienne z motywami mundialu i S.K.I.L.L. Country Championship
Podczas gdy w "prawdziwym życiu" panuje gorączka mistrzostw świata w piłce nożnej, w S.K.I.L.L.u odbędą się w ramach ESL zawody S.K.I.L.L. Country Championship. My przygotowaliśmy dla Was odpowiednie przedmioty - zarówno na tę pierwszą jak i na tę drugą okazję:
- 18 koszulek w barwach różnych reprezentacji Europy!
- 18 flagowych sprayów ściennych w jednym praktycznym pakiecie!
- 2 spraye kamuflażowe: jeden z motywem piłki nożnej i jeden z motywem murawy!
- 1 para rękawic bramkarskich
Wszystko to dostępne jest jak zawsze w wersji na 30 dni i na stałe.


Koszulka S.K.I.L.L. ESL Euro Series
Już dzisiaj możecie aktywnie wesprzeć turniej Euro Series: ekskluzywna koszulka jest już dzisiaj dostępna w shopie (na ograniczony czas, lecz co najmniej do startu rozgrywek play-off). Każda kupiona koszulka podwyższa nagrodę pieniężna w Euro Series o 1, nie przegapcie zatem takiej okazji!


Dobieranie klanów
W pierwszym pomieszczeniu na kanale klanowym możecie teraz skorzystać z funkcji automatycznego dobierania przeciwników. Funkcja ta znajduje się jednak jeszcze w fazie open beta, dlatego prosimy Was o rozstrzyganie jak największej liczby meczy klanowych i zgłaszanie ewentualnych błędów do naszego supportu. W następnym tygodniu dostarczymy Wam więcej informacji na ten temat oraz mały tutorial.


Nazwy poziomów VIP
Następny krok w kierunku podrasowania statusu VIP - odwrócona kolejność: zamiast zaczynać na poziomie VIP 5 i spadać do poziomu 1, będziecie zaczynać teraz na poziomie 1 i wspinać się do poziomu 5. W ten sposób poziomy VIP będą lepiej pasować do rangi, która także zaczyna się od poziomu 1. Ważne: zmiany dotyczą jedynie nazewnictwa - Wasze punkty oraz odblokowane bronie nie ulegną oczywiście żadnym zmianom.

Zagraj za darmo!Przeczytaj opis gry S.K.I.L.L. Special Force 2