WCoGrac.pl

Z okazji Walentynek w ramiona graczy lecą serca, prezenty i wspaniałe nagrody!

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 07.02.2018

Upjers, producent i wydawca ulubionych gier przeglądarkowych i aplikacji, po raz kolejny wciela się we wdzięczną rolę posłańca miłości.

Walentynkowa podróż upjers rozpoczyna się na Dalekim Wschodzie. Otóż w tym roku eventowy sklep w MyFreeZoo Mobile ma w ofercie dekoracje w stylu japońskim, a przystrojone nimi Zoo roztaczają azjatycki czar. Nagrodą w evencie jest narodowy symbol Japonii - Żuraw mandżurski, symbolizujący wierność małżeńską.

Gracze My Little Farmies zwiedzają świat greckich bóstw i wina. Posągi Erosa, Afrodyty i Bachusa oraz dojrzałe, przepysznie wyglądające winogrona ozdabiają średniowieczne farmy. Gratyfikacją za udany udział w akcji jest cud świata Świątynia Artemidy.

Uzbrojony w łuk i strzały Amor wybiera się na poszukiwanie idealnie pasujących do siebie kochanków w aplikacji My Little Farmies Mobile. W drodze towarzyszą mu nucące tęskne pieśni o miłości anioły rzucające płatki róż. Eventowym bonusem jest tu przeurocza Fontanna kwiatów.

W My Sunny Resort miłosna podróż upjers zmierza przez kolejne stacje - walentynkowy bar z upajającymi drinkami, romantyczną kąpiel, no i, mamy nadzieję, finałową scenę w walentynkowym łożu w kształcie serca. Menedżerowie zdobiący swoje ośrodki wczasowe walentynkowymi dekoracjami mają okazję zdobyć w nagrodę słodkiego NPC koalę.

Dyrektorzy z My Free Zoo postanowili w tym roku świętować karnawał z wielką pompą i lecą do Rio de Janeiro! Tym samym symulacja Zoo brawurowo połączyła świętowanie karnawału z Walentynkami. Górująca nad Zatoką Guanabara Głowa Cukru przystrojona jest morzem kolorowych dekoracji. Wpasowując się w ten klimat i nagroda eventowa - Kaczka mandarynkowa - nie umniejsza im kolorystyką.

A kto w tym czasie będzie uważał na dom? Naturalnie zwierzęta z symulacji sklepu zoologicznego Wauies! Z okazji nadchodzących Walentynek zwierzęta rozłożyły się wygodnie na przytulnych kocykach, sofach i w łabędziej łódce. Nagrodą w tegorocznym evencie jest Biszon kędzierzawy - idealny pies do towarzystwa.

Również Adinda przygotowała w krainie Uptasia walentynkowe niespodzianki. W ramach okolicznościowego eventu w magicznej wieży roztoczy się zapach róż, a serca graczy zostaną oczarowane atmosferą miłości. W tegorocznej akcji wygrać można romantyczną kolację i stylową wieżę.

Posiadacze stadniny koni w Horse Farm przebijają w ramach walentynkowej akcji unoszące się w powietrzu balony i pławią w deszczu wysypujących z nich serduszek, które zamienić można na wspaniałe nagrody, w tym walentynkowego konia rzadkiej rasy.

W ramach walentynkowego eventu w Stonies udajemy się w podróż w czasie do epoki kamienia, gdzie spotkamy rzeźbiarza miłości produkującego walentynkowego serca. Bonusem za udany udział w akcji są rzadkie kamienie szlachetne oraz szczególne wyposażanie dla plemienia Stonies.

Zagraj za darmo w Wolni farmerzy Zagraj za darmo w My Free Zoo Zagraj za darmo w My Little Farmies Zagraj za darmo w Uptasia Zagraj za darmo w Wauies Zagraj za darmo w My Sunny Resort Zagraj za darmo w Garbage Garage Zagraj za darmo w Undermaster Zagraj za darmo w Kapi Hospital Zagraj za darmo w Zielone Imperium Zagraj za darmo w Battle of Beasts Zagraj za darmo w Secret Relict Zagraj za darmo w 11 Legends Zagraj za darmo w Upologus Zagraj za darmo w Free Aqua Zoo Zagraj za darmo w Koyotl Zagraj za darmo w My Free Circus Zagraj za darmo w My Fantastic Park Zagraj za darmo w KapiFarm Zagraj za darmo w Brave Little Beasties