WCoGrac.pl

Zbliża się cicha noc? Nie w upjers, dajemy czadu w świątecznych eventach!

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 07.12.2017

Upjers, producent i wydawca ulubionych aplikacji i gier przegladarkowych celebruje wraz ze wspólnotą graczy jedyny w swoim rodzaju przedświąteczny czas oczekiwania. Po stracie kalendarzy adwentowych w minionym tygodniu, już dziś rozpoczynają się liczne świąteczne eventy, w ramach których można zgarnąć mnóstwo wspaniałych nagród.

W My Free Zoo Mobile podwoje otworzył przeuroczy bożonarodzeniowy jarmark, który Dyrektorzy Zoo mogą udekorować według własnej wizji fantazyjnymi, zimowymi dekoracjami oraz stoiskami. Nagrodą w tegorocznym evencie są wilki polarne i pantery mgliste.

Również w My Little Farmies Mobile otworzył nastrojowy jarmark bożonarodzeniowy. Dzięki atrakcjom takim jak karuzela, namiot z piernika, stoisko z grzanym winkiem średniowieczny jarmark przyciągnie szczególnie dużo gości i nagrodzi biorących udział w evencie farmerów nowym cudem świata - kopalnią krasnoludów.

Wersja przeglądarkowa gry My Little Farmies zamienia się w trakcie trwania akcji w czarodziejski las pełen motywów z bajek braci Grimm. Idealnie pasującą do tego nagrodą jest cud świata Stoliczku nakryj się.

My Free Zoo świętuje w tym roku Boże Narodzenia po rosyjsku - między innymi z Katedrą Św. Bazylego, daczą i posągiem rosyjskiego niedźwiedzia w roli dekoracji. Na pilnych uczestników eventu czeka nowy gatunek zwierzęcia bieługa wędrowna ryba z rodziny jesiotrowatych.

My Free Farm 2 zamieniła się w krainę lodowych marzeń. W ramach świątecznej akcji gracze sadzą tu lodowe drzewa, zbierają z nich śnieżynki, które mogą wymienić na wspaniałe dekoracje, w tym parkę lodowych łabędzi.

W kultowej grze farmerskiej Wolni Farmerzy, rolnicy hobbiści jak co roku mogą w El Drzewado rzeźbić dziadki do orzechów, świąteczne piramidy i świeczniki.

Zapraszamy do wspólnej zabawy w grach wydawanych przez Upjers!

Zagraj za darmo w Wolni farmerzy Zagraj za darmo w My Free Zoo Zagraj za darmo w My Little Farmies Zagraj za darmo w Uptasia Zagraj za darmo w Wauies Zagraj za darmo w My Sunny Resort Zagraj za darmo w Garbage Garage Zagraj za darmo w Undermaster Zagraj za darmo w Kapi Hospital Zagraj za darmo w Zielone Imperium Zagraj za darmo w Battle of Beasts Zagraj za darmo w Secret Relict Zagraj za darmo w 11 Legends Zagraj za darmo w Upologus Zagraj za darmo w Free Aqua Zoo Zagraj za darmo w Koyotl Zagraj za darmo w My Free Circus Zagraj za darmo w My Fantastic Park Zagraj za darmo w KapiFarm Zagraj za darmo w Brave Little Beasties