WCoGrac.pl

Zgarnij nagrody podczas Wydarzenia Zimowego 2017!

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 18.12.2017

Witajcie Wojownicy i łucznicy!

Gwendolina ma dla Was wyzwanie! Dlatego przez najbliższe 8 dni wykażcie się łuczniczymi umiejętnościami i zbierzcie wspaniałe nagrody.

Od 20 grudnia do 27 grudnia pokaż, że cel jest realny, a zostaniesz sowicie wynagrodzony przez Gwendolinę. Wszystko czego potrzebujesz to wykorzystać łuk i strzały w celu ustrzelenia pożądanych nagród.

W tej edycji obok Szczodrego sezonu znajdziecie także bonusy, oficerów oraz jednostki takie jak szlachta. Miejcie na uwadze, że po zdobyciu szlachciców w kole możecie ich aktywować w każdej chwili, jednakże później trzeba wybić monety za wygranych szlachciców zanim rozpoczniecie rekrutację kolejnych, a dla wszystkich jednostek upewnijcie się, że posiadacie wystarczająco prowiantu. NOWY DODATEK W TYM KOLE: Znajdziesz teraz WYBITE MONETY w kole Gwendoliny, które mogą zostać użyte w Twojej Akademii! Pamiętaj, aby wykorzystać przedmiot musisz posiadać przynajmniej jedną Akademię.


Jak zatem wziąć udział w wydarzeniu?
Każdego dnia pojawi się nowe koło z nagrodami, w które można raz, darmowo strzelić! Koło zapełnia się ponownie po tym jak licznik na dole po lewej stronie wskaże zero, do tego czasu można strzelać, aby uzyskać nagrody znajdujące się w kole.

Po ustrzeleniu nagrody stanie się ona szara i zostanie przekazana do Twojego Ekwipunku. Po zestrzeleniu danej nagrody nie można jej ponownie uzyskać tego samego dnia.

To nie wszystko! W czasie wydarzenia odwiedzając je codziennie oferujemy darmowy strzał przekazywany prosto do Twojego Ekwipunku.


Ile kosztuje każdy strzał?
Każdego dnia otrzymacie darmowy strzał, pierwszy, płatny strzał kosztuje 30 Koron, a każdy następny 30 Koron więcej od poprzedniego.

Ile kosztuje uzupełnienie?
W każdej chwili możesz uzupełnić koło, aby strzelać ponownie w nagrody, które zostały już zdobyte. Pierwsze uzupełnienie kosztuje 40 Koron, a następne będą dwukrotnie większe od poprzedniego.
Uzupełnianie koła nie daje żadnych darmowych strzałów.

O czym powinienem pamiętać
Wszystkie darmowe strzały jakie wygrasz w tym wydarzeniu oraz te otrzymane za codzienne logowanie, znikną po zakończeniu tego wydarzenia. Wszystkie pozostałe, zdobyte przedmioty będą bezpiecznie przechowywane w Twoim Ekwipunku.

Zagraj za darmo!Przeczytaj opis gry Tribal Wars 2