WCoGrac.pl

Zielona symulacja ogrodu upjers powiększa się o słodki obszar

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 18.07.2017

Producent i wydawca ulubionych aplikacji i gier przeglądarkowych upjers, otwiera w swojej kultowej symulacji ogrodu Zielone Imperium pasiekę z przezabawnymi pszczółkami. Od teraz pilne krasnale mogą nie tylko sadzić i siać kwiatki i zioła, lecz także produkować z nich wiele różnych gatunków miodu.

Niezależnie od tego czy Albert Einstein powiedział, że jeśli pszczoły wyginą, to ludziom zostaną 4 lata życia, czy też nie, Zielone Imperium postanowiło przeciwdziałać zmniejszeniu populacji pszczół wprowadzając do gry nową opcję. Od dziś kolorowych ogrodach ule strzelają z ziemi niczym grzyby po deszczu. Pilni pomocnicy w żółto-czarne paski latają w tą i z powrotem, by zebrać pyłek z kwiatków w Zielonej Dolinie i Działkowie i przerobić go na przepyszny miodek.

Każdy z uli może zostać wyspecjalizowany w produkcji jednego z 24 rodzajów miodu, począwszy od wiśniowego, przez miodek różany i bławatkowy. Prawdziwy raj dla wszystkich łakomczuszków spokrewnionych z Kubusiem Puchatkiem!

Wesołe pszczółki są bardzo posłuszne swoim ogrodnikom i wykonują loty w tempie ekspresowym, jeśli miodek potrzebny jest natychmiast lub dają sobie więcej czasu, by gruntownie oblecieć całą okolicę i przynieść większe zbiory. Opcja Do ostatniego kwiatka przynosi największe plony.

W miodarce gromadzone są wszystkie gatunki miodu, a następnie przelewane do słoików. By przypadkiem nie zmarnowały się żadne rezerwy, do pomocy w tym żmudnym zadaniu można zatrudnić krasnala pszczelarza. Dodatkowe wyzwanie dla wiernych fanów zieleni i ziół stanowi nowa seria pszczelich questów.

Zapraszamy do zapoznania się z przesłodką opcją w grze w rytmie radosnego bzykania pszczółek!

Zagraj za darmo!Przeczytaj opis gry Zielone imperium