WCoGrac.pl

Zmień wioskę w potężne imperium! Rozpocznij przygodę z Traviana Kingdoms: PL1

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 01.02.2018

Witaj!
Rozpocznij nową rundę Traviana: Kingdoms już teraz i zostań jedną z pierwszych osób, które zmienią własną wioskę w potężne imperium!

W środę 7 lutego o godzinie 14:00 (czasu polskiego) uruchomiona zostanie czwarta runda polskiego świata gry Traviana Kingdoms: PL1 z Unią Królestw. Dodatkowo PL1 będzie światem gry w wersji specjalnej z włączoną opcją nocnego rozejmu.

Krótka charakterystyka:

  • pokój będzie obowiązywać od godziny 00:00 do 8:00
  • pomiędzy tymi godzinami nie będzie możliwe wysłania żadnych ataków, grabieży czy oblężeń przeciwko innemu graczowi. Żaden atak nie będzie mógł przybyć ani być wysłany w tych godzinach. Należy pamiętać o zaopatrzeniu sianka dla wojska, gdyż jeśli zabraknie zboża w spichlerzu jednostki będą umierać.
  • wyjątkiem jest osada z Cudem Świata. Osady te mogą być atakowane przez cała noc przez wszystkich graczy.
  • NPC, czyli Natarzy i Rozbójnicy mogą być podczas godzin nocnych atakowani, jak również ono mogą sami atakować osady graczy.
  • wysyłanie posiłków i zwiadu będzie możliwe podczas rozejmu nocnego

Co nowego?


Czat w aplikacji mobilnej
Aplikacja Kingdoms na iOS i Androida w pełni obsługuje teraz komunikację w grze: czat globalny i początkujących, dyskusje w królestwie i prywatne, a także tajne stowarzyszenia.
Unie Królestw
Czy chcesz podzielić się obowiązkami władzy z partnerem? Teraz dwóch króli może połączyć swe królestwa w unii i rządzić razem.
Globalna lista znajomych
Męczy Cię utrata najlepszych sojuszników po zakończeniu świata gry? Pozostań w kontakcie ze znajomymi z gry dzięki nowej, globalnej liście znajomych. Od teraz w każdej chwili możesz zobaczyć, na których światach gry grają znajomi i czy są obecnie aktywni w grze.

Zagraj za darmo!Przeczytaj opis gry Travian Kingdoms