WCoGrac.pl

Znajdź wielkanocne prezenty ukryte przez wydawcę gier - firmę upjers

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 07.04.2017

Producent i wydawca popularnych aplikacji i gier przeglądarkowych upjers wysyła graczy na poszukiwanie wielkanocnych prezentów online. Jedynie co muszą w tym celu zrobić, to regularnie logować się do gry i otwierać okienka kalendarza wielkanocnego.

Oczekiwanie na liczne świąteczne eventy osładzamy graczom wielkanocnymi kalendarzami, tradycją charakterystyczną nie tylko dla czasu przedbożonarodzeniowego. Tym razem i na Wielkanoc gracze mogą cieszyć się w swoich ulubionych grach z kalendarzy i prezentów.

W Zielonym Imperium, Wolnych Farmerach i Uptasia kalendarze startują w piątek 7 kwietnia, podobnie jak w My Free Zoo oraz My Free Zoo Mobile. Również i wszyscy fani Farmisiów w wersji mobilnej i przeglądarkowej My Little Farmies będą mieli okazję codziennie zdobyć prezenty.

Frakcja przeglądarkowych graczy My Little Farmies w żadnym wypadku nie powinna przegapić niespodzianek w kalendarzu wielkanocnym, gdyż jedną z ukrytych w nim niespodzianek jest "Przystrojone drzewo wielkanocne", które już wkrótce bardzo się przyda w nadchodzącym świątecznym evencie.

Także i aplikacje My Free Circus oraz My Free Farm 2 otrzymają kalendarz wielkanocny, który wystartuje we wtorek 11 kwietnia.

Zagraj za darmo w Wolni farmerzy Zagraj za darmo w My Free Zoo Zagraj za darmo w My Little Farmies Zagraj za darmo w Uptasia Zagraj za darmo w Wauies Zagraj za darmo w My Sunny Resort Zagraj za darmo w Garbage Garage Zagraj za darmo w Undermaster Zagraj za darmo w Kapi Hospital Zagraj za darmo w Zielone Imperium Zagraj za darmo w Battle of Beasts Zagraj za darmo w Secret Relict Zagraj za darmo w 11 Legends Zagraj za darmo w Upologus Zagraj za darmo w Free Aqua Zoo Zagraj za darmo w Koyotl Zagraj za darmo w My Free Circus Zagraj za darmo w My Fantastic Park Zagraj za darmo w KapiFarm Zagraj za darmo w Brave Little Beasties