WCoGrac.pl
Kings and Legends

Kings and Legends

Wcielasz się w bohatera i walczysz z siłami zła

Średnia ocena: Głosów: 0
  • Typ Gra na przeglądarkę (nie wymaga pobierania)
  • Kategoria Strategiczna
  • Czas/miejsce Fantasy
  • Język Niedostępne po Polsku
Weź udział w karcianej grze rozgrywanej w przeglądarce internetowej. Dzięki zwycięstwom nad innymi graczami powiększysz talię kart jednocześnie pnąc się w rankingu.

Gra Kings and Legends osadzona jest w klimatach mistycznego świata, w którym magia spotykana jest na każdym kroku. Nie zdziw się, gdy na twojej drodze staną dziwne stworzenia lub ujrzysz niesamowite rzeczy, gdyż gra została oparta o elementy gier fantasy.

Rozgrywka w grze online Kings and Legends odbywa się za pomocą przeglądarki. Tocząc pojedynki z innymi graczami odblokowujesz nowe i lepsze karty ulepszając własną talię. Wraz z kolejnymi zwycięstwami zdobywasz nowe, niesamowite umiejętności. Nie możesz zapominać o tym, że w trakcie walki możesz skorzystać z pomocy groźnych stworzeń. Bądź twardy i nie przejmuj się początkowymi niepowodzeniami z czasem opracujesz strategie, które znacznie zwiększą szanse na zwycięstwa.

Pojedynki z graczami będziesz odbywał w trybie PvP. Wyzwania są mocno podzielone, gdyż możesz zmierzyć się z jednym przeciwnikiem lub spotkać na arenie do 8 śmiałków. Przy opcji zwanej: Challenge łączysz się z trzema innymi graczami, wraz z którymi podejmiecie starania o zwycięstwo nad wrogą drużyną. Wraz z rozwojem czekają cię coraz ciekawsze i trudniejsze pojedynki z bardziej doświadczonymi przeciwnikami.

Od samego początku będziesz musiał zdecydować, kto stanie się twoim głównym bohaterem. Masz do wyboru cztery klasy postaci: wojownik, strzelec, kapłan i mag. Każda z klas wyróżnia się innymi zdolnościami, które będziesz musiał nauczyć się wykorzystywać w celu odnoszenia zwycięstw. Wojownik jest najmocniejszą postacią w walce bezpośredniej i świetnie włada mieczem zaś kapłan specjalizuje się w leczeniu. Dobrze przyjrzyj się umiejętnościom poszczególnych klas przed wcieleniem się w daną postać.
Zagraj za darmo w Kings and Legends!
Pozostałe: Statystyki Statystyki wpisu | Edytuj Edytuj wpis | Usuń Zgłoś do usunięcia |