WCoGrac.pl

Koyotl

Przeżyj pasjonujące walki 3D w grze akcji

Zagraj »
Średnia ocena: 4.7 Głosów: 20
  • Typ Gra na przeglądarkę (nie wymaga pobierania)
  • Kategoria MMORPG
  • Czas/miejsce Fantasy
  • Język Dostępne po Polsku
Koyotl jest w naszej darmowej grze na przeglądarkę złym charakterem, który pragnie przejąć moc 5 elementów. Ty natomiast zostałeś wybrany spośród wszystkich innych plemiennych wojowników, by pokrzyżować plany mrocznego szamana w naszej przygodowej grze akcji.
W grze Koyotl zanurzasz się w fantastyczną krainę pełną przygód i trójwymiarowy świat, który z pewnością Cię oczaruje! Kompleksowy świat o ogromnym terytorium do odkrycia i dzikie walki czekają już właśnie na CIEBIE!

W darmową grę na przeglądarkę Koyotl możesz grać w przeglądarce swojego wyboru bez konieczności instalacji, co umożliwia Ci granie w grę z każdego komputera, który ma dostęp do internetu i aktualną wersję flash playera. Jedynym warunkiem jest rejestracja i utworzenie konta w grze. Po zalogowaniu do gry możesz niezwłocznie rozpocząć swoją wielką przygodę!
Nasza gra online jest kompleksową grą na przeglądarkę, w której możesz rozwijać swój charakter wedle własnego upodobania. W celu rozwoju charakteru zaoferowane zostają Ci najróżniejsze zaawansowane i dopracowane do perfekcji przez naszych programistów możliwości, które mają wpływ na dalszy przebieg gry.
Koyotl należy do gatunku gier na przeglądarkę 3D i jest grą RPG (role playing game). Odkładając fałszywą skromność na bok stwierdzić musimy, że nasza gra to prawdziwa perła wśród gier na przeglądarkę 3D stworzona w efekcie wielomiesięcznych dla wiernych fanów przez kuźnię Upjers.
Świat Koyotl jest przeogromny i zaprojektowany z fantazją, więc jesteśmy przekonani, że również i Ty będziesz zachwycony naszą nową super grą przeglądarkową 3D! :)

W naszej grze RPG w 3D wcielasz się w rolę wojownika plemienia i zanurzasz w świat fantasy, który oczarowuje Cię trójwymiarem, akcją i przygodą! Zanim jednak po zarejestrowaniu będziesz mógł rozpocząć grę, musisz wykreować swój własny charakter.
Do wyboru masz kilka różnych ras:

Niedźwiedzie
Kruki
Borsuki
Jaszczury
Kojoty (Rasa premium)
Karibu (Rasa premium)

Poszczególne rasy opanowują jeden z pięciu elementów, które odgrywają kolosalną rolę w naszej legendarnej grze przygodowej.

Niedźwiedzie opanowują element ognia
Kruki opanowują element lodu
Borsuki opanowują element kamienia
Jaszczury opanowują element kwasu
Kojoty opanowują element błyskawicy
Karibu opanowują element kwasu

Po wyborze jednej z ras i wyglądu Twojego charakteru musisz jeszcze nadać mu imię i... możesz wyruszyć na podbój świata Koyotl! Zostajesz niezwłocznie wciągnięty w losy świata, stopniowo wprowadzony w tajniki jego funkcjonowania i wyszkolony do rangi wojownika plemiennego. Dzięki krótkiemu wprowadzeniu do gry masz okazję zapoznać się z najważniejszymi zasadami funkcjonowania świata Koyotl.

Jak tylko nabierzesz odrobiny pewności w nawigacji, ogromy i arcyciekawy świat Koyotl stanie przed Tobą otworem! Swoją przygodę rozpoczynasz w Mieście trzech wiatrów. Dzięki wykonywaniu zadań (questów), które wysyłają Cię w misje w różne części świata Koyotl zdobywasz coraz więcej doświadczenia, rośniesz w siłę i tym samym ulepszasz swój charakter. Za każdy wykonany z powodzeniem quest zostajesz nagrodzony. Jak o nagrody za questy lub łupy z pokonanych przeciwników czekają na Ciebie części uzbrojenia, broń, eliksiry, oraz innego rodzaju przedmioty. W Mieście trzech wiatrów znajdziesz różnego rodzaju handlarzy, arenę, w której staczać możesz potyczki z innymi graczami lub odbywać wyprawy wojenne z innymi plemionami, a także siedzibę Twojego plemienia, Ołtarz bogów, na którym zaczarować możesz swoje uzbrojenie i tym samym podwyższają jego jakość oraz innego rodzaju atrakcje. W Hali starszych regularnie otrzymasz nowe zadania, abyś systematycznie mógł wyruszać po nowe przygody i nie nudził się ani przez chwilę!
W drogę wojowniku! Czeka na Ciebie mnóstwo pasjonujących zadań na tropie tajemnicy świata Koyotl, którą będziesz odkrywał krok po kroczku w miarę poznawania tajemniczego i pasjonującego świata Koyotl. Niesamowite stworzenia niespotykanych w realu gatunków czekają na zmierzenie się z Tobą w walce!
W darmowej grze na przeglądarkę Koyotl możesz zapomnieć się w utrzymanym w stylu indiańsko - szamańskim świecie fantasy, dzięki któremu zostawisz za sobą szarą rzeczywistość za oknem. Przeogromny świat Koyotl z mnóstwem niespodzianek czeka właśnie na Ciebie! W naszym świecie wcielasz się w rolę wojownika plemiennego i ratujesz zagrożony zagładą świat Koyotl. Gra na przeglądarkę Koyotl czeka właśnie na takiego wojownika plemiennego jak Ty - zaangażowanego, nieustraszonego i gotowego ratować zagrożony zagładą legendarny świat! Nie zwlekaj więc, zakładaj konto i rozpocznij misję ratowania świata! Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy dopracowany w każdym szczególe fantazyjny świat, w którym możesz zanurzyć się w pasjonującą historię i stać się jej częścią zmieniając bieg historii legendarnego świata fantasy Koyotl. Czekamy na Twoją włócznię wojowniku plemienia!
Zagraj za darmo w Koyotl!
Pozostałe: Statystyki Statystyki wpisu | Forum | Edytuj Edytuj wpis | Usuń Zgłoś do usunięcia |