WCoGrac.pl

Lineage 2

Prawdziwa legenda gier MMO

Zagraj »
Średnia ocena: 4.1 Głosów: 8
  • Typ Gra oparta o klienta (wymaga pobrania)
  • Kategoria MMORPG
  • Czas/miejsce Fantasy
  • Język Dostępne po Polsku
Lineage 2 to gra MMORPG oparta o klienta (gra wymaga pobrania i instalacji), której akcja toczy się w wirtualnej krainie fantasy, pełnej ciemnych lochów, monstrualnych fortec, przerażających smoków i dzielnych wojowników. Konflikt między trzema wrogimi królestwami, który trwa od wieków stanowi podstawę fabuły tej gry MMO.

Zaczynając grę w Lineage II stoisz przed możliwością wyboru wśród szerokiej gamy ras i klas postaci. Każda z nich posiada unikalny zbiór umiejętności i nadprzyrodzonych zdolności. W świat gry możesz więc wejść jako przedstawiciel rasy Ludzi, Elfów, Orków, Krasnoludów, Ciemnych Elfów stając się w Wojownikiem lub Magiem. Rozwój bohatera następuje wraz z każdym twoim postępem w grze. W Lineage 2 możesz wojować zarówno w pojedynkę, jak i masz możliwość połączyć się z graczami zakładając gildie oraz podpisując sojusze.

W grze Lineage 2 staniesz wielokrotnie przed możliwością stoczenia pojedynków PvP. Będziesz mógł angażować się w ogromne konfrontacje i oblężenia fortec. W tych bitwach udział mogą brać setki graczy. Charakter gry dopełnia rozbudowany system gospodarczy i ekonomiczny, a każde królestwo w grze odróżnia się od reszty formą rządów, co gwarantuje niespotykaną nigdzie indziej różnorodność krain.

Decydując się na przyłączenie do jednej z trzech walczących między sobą stron ulokowanych na dwóch kontynentach zapewniasz sobie pokaźną porcję zadań i adrenaliny w grze Lineage 2. Stań się cząstką tętniącego życiem i magią fascynującego świata gry i zajmij miejsce wśród zasłużonych bohaterów na kartach historii. Gra toczy się o panowanie i przewagę. Nie ustawaj w rozwijaniu swego bohatera. Wcielając się w rolę Maga lub Wojownika masz sposobność specjalizacji w jednym z 31 zawodów. Pamiętaj o tym, aby zapewnić sobie kompana w postaci zwierzęcia, aby zawsze kroczył u twego boku wierny Pies, Wilk lub Smok.
Zagraj za darmo w Lineage 2!
Pozostałe: Statystyki Statystyki wpisu | Edytuj Edytuj wpis | Usuń Zgłoś do usunięcia |