WCoGrac.pl
offline (3 kB)

MondoCarto

  • Typ Gra na przeglądarkę (nie wymaga pobierania)
  • Kategoria
  • Czas/miejsce
  • Język Dostępne po Polsku
Każdy może zostać wspaniałym piratem i odkryć rozległy świat MondoCarto, ale niewielu uda się w tej przerażającej misji. To jest jedna z takich gier, która gwarantuje wiele zabawy dla całej rodziny, bez względu na wiek.

Gra:
Mapa gry reprezentuje wspaniałą tropikalną wyspę podzieloną do sześć obszarów, które mają swoją własną unikalną scenerię, skarby i niebezpieczeństwa. Gracz bada mapę, znajduje wskazówki i szuka skarbu. Można wybierać z trzech typów gier i tygodniowego konkursu z innymi piratami z MondoCarto.

Gra jest bazowana na systemie punktów akcji. To znaczy, że każdy gracz ma limit maksymalnych punktów akcji, które będą wyczerpane podczas poruszania się i kopania dookoła mapy. W zależności od rodzaju gry, punkty akcji są uzupełniane z różną prędkością.

Poszukiwania Skarbu:
Gracz będzie odkrywał wskazówki dla skarbu gdy będzie kopał dookoła wyspy. One wskazują gdzie znaleźć specjalne rzeczy które potrzebujesz aby otworzyć skarb. Rozmaite magiczne rzeczy są też dostępne aby pomóc w odnalezieniu skarbu..

Materiały do zbudowania unikalnych przedmiotów też są schowane na mapie. Te przedmioty mogą zostać zatrzymane na zawsze i można je używać we wszystkich typach gier. Zależnie od jego charakteru, każdy z graczy dostaje specjalną premie każdego dnia.

Szybkie Fakty:
- DARMOWA GRA, BEZ INSTALACJI.
- Dobra zabawa dla całej rodziny
- Rozległa mapa gry.
- Dynamiczna i interesująca gra
- Możliwość gry multiplayer.
- Koncepcja gry oparta o "Punkty Akcji".
- Konkurs tygodniowy.

Gra MondoCarto działała pod adresem:
http://www.mondocarto.com

Wpis został umieszczony w archiwum. Stało się tak ponieważ strona, do której prowadził odnośnik przestała istnieć. Jeśli znasz nowy adres tej gry zgłoś go w edycji.
Pozostałe: Statystyki Statystyki wpisu | Edytuj Edytuj wpis |